22 września 2023

Train Simulator 2021 Download

Train Simulator 2021 jest kolejną już odsłoną popularnego symulatora. Pobierz grę i sprawdź, co oferuje najnowsza wersja!

Producent: Dovetail Games / Rail Simulator Developments
Wydawca: Dovetail Games / Rail Simulator Developments
Data premiery: 17 września 2020
Gatunek: Symulacje, pociągi, transport, maszyny i urządzenia
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony
Ocena użytkowników: 7/10

Train Simulator 2021 Pobierz pełna wersja

Train Simulator 2021 download

Dane podstawowe

Train Simulator 2021 to gra stworzona przez Dovetail Games. Rozgrywkę można toczyć tylko i wyłącznie w trybie single player, jednak największym fanom serii z pewnością nie będzie przeszkadzał brak towarzystwa w grze.

Gdzie znaleźć grę?

Symulator jazdy pociągiem został wydany na platformę Steam. Możesz również pobrać ją za darmo i cieszyć się świetną zabawą w najświeższej wersji symulatora pociągów. W Train Simulator 2021 możesz także dzielić się stworzonymi przez siebie scenariuszami z innymi graczami za pośrednictwem Steam Workshop.

Jak wygląda rozgrywka?

Train Simulator 2021 mechaniką przypomina poprzednie wydania gry. Również tutaj musimy wybrać maszynę, którą będziemy kierować, a w trakcie jazdy bezwzględnie stosować się do przepisów ruchu drogowego (w tym między innymi sygnalizacji świetlnej czy obowiązujących ograniczeń prędkości). To sprawia, że rozgrywka wydaje się być jeszcze bardziej realistyczna. Fani symulatora pociągów powinni zainteresować się recenzowaną grą.

Pamiętaj, że jeśli nie dostosujesz stylu swojej jazdy do wyżej wymienionych czynników, a oprócz tego nie weźmiesz pod uwagę aury pogodowej, niestety scenariusz może zakończyć się porażką. Weź pod uwagę, że opady deszczu wydłużają czas hamowania, a także znacznie ograniczają widoczność: w innym przypadku może okazać się, że nie zatrzymasz składu na czas!

Dostępne mapy i maszyny

Train Simulator 2021 Download jest w pełni kompatybilny z rozszerzeniami do poprzednich wersji gry. To oznacza, że możesz korzystać z wielu lokomotyw elektrycznych, spalinowych i parowych (między innymi BR Class 68 lub EMD F7). Wybierz maszynę, która najbardziej odpowiada Ci pod kątem sterowania lub wyglądu i ruszaj w trasę. Pamiętaj tylko o tym, co znajduje się w powyższym akapicie i dopasuj swój styl jazdy do warunków atmosferycznych!

Jeśli chodzi o dostępne trasy, twórcy ponownie nie zawodzą. Nie tylko możesz poruszać się po świetnych odzwierciedleniach linii kolejowych zlokalizowanych w różnych częściach świata, ale również tworzyć własne mapy. W przypadku tych pierwszych, zyskujesz możliwość przemieszczania się między innymi po obydwu Amerykach, Azji czy Europie. Jeśli zaś chodzi o tworzenie własnych scenariuszy, Dovetail Games stworzył naprawdę przyjemny w obsłudze kreator, dzięki któremu przygotujesz dowolnie wybraną trasę. Jeżeli zechcesz – podzielisz się nią również na platformie Steam.

Train Simulator 2021 Download gra do pobrania

Train Simulator 2021 pelna wersja

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-4330 3.5 GHz / AMD A8-6600K 3.9 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R9 260
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD Ryzen 7 1700 3.8 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

tras pociągów, dzięki pociągu lokomotywy, świecie nowe pociąg maszynisty, zgodnie, należy tryb, licencja lepsza kolei, najbardziej, pobrania sterowanie umiejętności, trasach sterami, proste dodatki pociągami, prowadzenia pociągu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *