17 maja 2024

Transport Fever Download

Zawsze interesowało Cię budowanie i rozwijanie infrastruktury transportowej? Pobierz Transport Fever download. W grze będziemy budować tory kolejowe, dworce, autostrady, porty, lotniska, oraz przebudowywać istniejące, tak aby dostosować się do zmieniających realiów.

Zadbaj o rozwój infrastruktury transportowej

Gra Transport Fever została stworzona przez szwajcarskie studio Urban Games. Studio to zasłynęło wcześniej grą Train Fever. Była ona podobna w założeniach do Transport Fever, jednak dawała graczowi o wiele mniej możliwości: koncentrowała się jedynie na rozwoju infrastruktury drogowej i kolejowej. Tym razem gracz będzie miał możliwość zadbać również o transport drogą powietrzną i morską. To sprawia, że gra z pewnością spodoba się fanom Train Fever, może zdobyć również całkiem nowych sympatyków.

Transport Fever Download

Transport Fever Pobierz

Pobierz za Darmo!

Światowa premiera gry na komputery osobiste będzie miała miejsce 16 października 2016 roku – wtedy też na rynek wyjdzie wersja angielska. Nie wiadomo jeszcze, kiedy gra oficjalnie trafi do Polski.

Mechanika rozgrywki

Transport Fever jest grą strategiczno-ekonomiczną. Naszym głównym zadaniem będzie tu dbanie o rozwój infrastruktury transportowej w kraju. Do nas będzie należało zbudowanie dogodnych tras, które połączą oddalone od siebie punkty na mapie. Dzięki temu możliwy będzie transport ludzi i towarów. Rozgrywka w grze będzie polegała przede wszystkim na układaniu dróg i torów kolejowych, projektowanie tras. Oprócz tego istotną rolę będzie odgrywało stawanie dużych budowli o znaczeniu strategicznym, dzięki którym cała infrastruktura będzie mogła odpowiednio funkcjonować. Oczywiście, nie wystarczy jedynie postawić dworców, portów i lotnisk – należy również, tak jak w prawdziwym świecie – dbać o to, by właściwie one funkcjonowały. Z biegiem czasu zainteresowanie pasażerów będzie coraz większe, dlatego też będziemy musieli ciągle je rozbudowywać. Do tego również konieczne będzie postawienie różnego rodzaju budowli i pomieszczeń, które służą do przeładunku towarów. Jeżeli masz ochotę się w tym sprawdzić, pobierz Transport Fever Download.

Gra o charakterze ekonomicznym

W grze będziemy musieli sterować zaawansowanymi systemami sterowania załadunkiem i ruchem pasażerskim. Tak jak było wspomniane już wcześniej, duże znaczenie w grze odgrywać będzie aspekt ekonomiczny. Aby móc budować i ulepszać infrastrukturę transportową, będziemy musieli najpierw dysponować na ten cel odpowiednimi środkami finansowymi. Dopiero gdy zarobimy pewne sumy pieniędzy, będziemy mogli myśleć, jak je wydawać. Jeśli na początku gry zbyt szybko przepuścimy pieniądze i nie będą one przynosić zysku, potem zabraknie nam ich na ważne inwestycje.

Tryby gry

W grze nie przewidziano trybu multiplayer, możemy się nią cieszyć jedynie w pojedynkę. Mamy do wyboru dwie historyczne kampanie: jedna z nich rozgrywa się w Europie, druga w Ameryce. Bez względu na to, którą z opcji wybierzemy, przenosimy się w czasie do roku 1850. Inną ciekawą opcją jest tryb Endless – jeśli go wybierzemy, będziemy brać udział w rozgrywce bez żadnych ograniczeń czasowych.

Gra prezentuje się dobrze pod względem graficznym, chociaż nie wyróżnia się pod tym względem jakoś specjalnie. Wszystkie pojazdy zostały zaprojektowane z dużą dokładnością. Możemy chociażby zauważyć, że w trakcie użytkowania niszczą się one i brudzą. Wszystkie lokacje są pełne ludzi, którzy sterowani są przez sztuczną inteligencję. Jeśli masz ochotę przenieść się w ten świat, pobierz Transport Fever Download.

Transport Fever Pobierz na PC

Transport Fever Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Transport Fever Torrent Crack
  • Pobierz Transport Fever Chomikuj
  • Exsite Transport Fever Free Download
  • Pebx Transport Fever Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Transport Fever Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *