25 września 2023

Truck Driver Download

Truck Driver to przyjemna rozgrywka samochodowa stworzona przez firmę Triangle Studios oraz wydawcę Soedesco i przeznaczona na takie platformy, jak: Microsoft Windows PC, Xbox One czy Playstation 4. W grze wcielamy się w kierowcę ciężarówki i mamy za zadanie wykonywać zadania polegające na przewożenia towarów i produktów. Truck Driver zawiera elementy symulacji. Gra nie jest statyczna, lecz pozwala rozwijać własny biznes, poprzez zarabianie pieniędzy i ulepszanie samochodu. Jeżeli, będąc dzieckiem, marzyłeś kiedykolwiek o kierowaniu wielkim pojazdem, pobierz Truck Driver download i spełnij marzenia z dzieciństwa, a przy tym baw się świetnie.

Truck Driver Download pełna wersja

Truck Driver do pobrania

Pobierz za Darmo!

Jazda w trójwymiarze

Grafika gry sandbox Truck Driver dostępnej na PS4, XONE oraz PC jest bardzo estetyczna i prezentuje się całkiem przyzwoicie, zaspokajając potrzeby wizualne przeciętnego gracza. Mamy tutaj różne typy scenerii, w tym tereny typowo autostradowe, gdzie rozciąga się przed nami jedynie pas drogi oraz nieprzeniknione lasy dookoła. Nie zabraknie jednak również przestrzeni miejskiej. Wszystkie elementy otoczenia zostały odtworzone z dużą dozą realizmu, a widoki są raczej przyjemne dla oka. Ciekawostką jest fakt, iż firma Soedesco jest odpowiedzialna za takie gry jak Real Farm.

Jak rozwijać się w grze?

Jako kierowca ciężarówki masz możliwość doskonalenia swych umiejętności i zdobywania coraz bardziej intratnych zleceń. To oczywiście wiąże się także z rozbudową Twojego samochodu lub z wymienieniem go na lepszy model. Praca kierowcy polega, nie tylko na wożeniu różnego rodzaju rzeczy, zgodnie z życzeniami klientów, ale także na nawiązywaniu długofalowych kontaktów z przedstawicielami lokalnej społeczności. Bohaterowie ci zostali obdarzeni przez twórców gry różnymi typami osobowości, a Twoim zadaniem jest dogadywanie się z ludźmi, by jak najwięcej zarobić. Powinna Ci zatem przyświecać idea podobna, jak w życiu: klient nasz pan. Jesteś pewien, że bez trudu sobie poradzisz w kontaktach z klientami? Pobierz Truck Driver download i sprawdź, czy jesteś urodzonym negocjatorem i czy masz handlową żyłkę.

Penetracja świata przedstawionego

Świat gry jest dosyć rozbudowany, dzięki czemu nie ma tu miejsca na nudę, nawet, gdy gramy przez dłuższy czas. Penetrowanie wszelkich dostępnych zakamarków i stopniowe odkrywanie tego świata, może stać się interesującym doświadczeniem samym w sobie. Masz naturę poszukiwacza? Tym lepiej! Pobierz Truck Driver download, by móc odkrywać i zdobywać do woli. Choć rozgrywka na pierwszy rzut oka wydaje się lekka, łatwa i prosta, z pewnością znajdą się w niej drobne niespodzianki i elementy, które mile cię zaskoczą. Podkreślenia wymaga, że gra dostępna jest jedynie w trybie pojedynczego gracza.

Dlaczego warto wybrać ten symulator?

Truck Driver dostępny na PC, XONE oraz PS4, podobnie, jak inne gry symulacyjne, czegoś nas uczy. Może nie jest to wybitne dzieło światowego rynku gier, ale z pewnością ma liczne zalety. Rozgrywka przeznaczona jest dla odbiorców w różnych przedziałach wiekowych. Gra uczy przede wszystkim logistycznego i strategicznego myślenia oraz biznesowego spojrzenia na podejmowane czynności. Pobudza również wyobraźnię gracza oraz chęć twórczej eksploracji zastanej rzeczywistości. A przy tym oczywiście trafia w gusta fanów wielkich aut.

Truck Driver Pobierz pełna wersja

Truck Driver do pobrania

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2,6Ghz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 670
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10
  • Wersja DirectX: DX11

 

  • crack Truck Driver chomikuj pobierz
  • torrent Truck Driver pebx download
  • pełna wersja Truck Driver do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *