23 września 2023

Vacation Simulator Download

Vacation Simulator to kolejny z symulatorów, który przenosi nas do wirtualnego świata za pośrednictwem zestawów rzeczywistości wirtualnej. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Owlchemy Labs. Gra jest kontynuacją pozycji o nazwie Job Simulator, w której nasz bohater miał okazję doświadczyć, czym jest praca.

Vacation Simulator Download pelna wersja

Skidrow Vacation Simulator steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła gry ponownie przenosi nas do roku 2050. W związku z tym, że nasz główny bohater zdążył się już napracować, teraz wyjeżdża do jednego z najpopularniejszych kurortów, by odpocząć w tropikalnych, a zarazem luksusowych warunkach. Oczywiście pamiętajmy, że mamy rok 2050. Oznacza to, że nasz wypoczynek będzie wyglądał zupełnie inaczej, niż jesteśmy sobie to w stanie wyobrazić. Jeśli więc również i Ty chcesz zakosztować wypoczynku w pięknym, luksusowym i nowoczesnym kurorcie, koniecznie pobierz na swój komputer Vacation Simulator Download i ciesz się ciągłym urlopem. Nawet, gdy za oknem jest zimno i deszczowo.

Mechanika gry

Pod względem mechaniki, jest to gra stosunkowo prosta technicznie. Nie zapominajmy jednak, że jest ona dostosowana do kontrolerów rzeczywistości wirtualnej. Oznacza to, że przynajmniej na tym etapie, oferowana rozgrywka polega głównie na prostych grach i czynnościach.

W zamian otrzymujemy dostęp do wirtualnego świata i to za pomocą nie byle czego – nowoczesnych okularów, dzięki którym możemy obserwować to, co dzieje się wokół nas. Przewijający się przed naszymi oczami obraz, to nic innego, jak efekt poruszania głową. Tym samym, widzimy w tym przypadku dokładnie to samo, co w rzeczywistym świecie – trójwymiarowy, otaczający nas obraz.

Czynności, z jakimi mamy do czynienia w naszym nowoczesnym kurorcie, będą się opierać przede wszystkim na interakcji ze znajdującymi się w jego wnętrzu robotami. Możemy np. zacząć grać z nimi w piłkę, bądź zwyczajnie wykorzystywać je do różnych prac. W Vacation Simulator nic nie stoi na przeszkodzie, by w tą samą interakcję wejść… z otaczającymi nas zewsząd przedmiotami. Możemy więc przygotować dla siebie hamburgera, polać mięso sosem, bądź też… zrobić dziesiątki innych rzeczy. Jeśli i Ty chcesz się przekonać, jak to jest być w zupełnie nowym, trójwymiarowym i prawie prawdziwym świecie, koniecznie pobierz na swój komputer grę Vacation Simulator Download i tym samym skorzystaj z możliwości, jakie dają Ci okulary wirtualnej rzeczywistości.

Oprawa graficzna

Pod względem grafiki, Vacation Simulator jest bardzo starannie dopracowana. Jej charakterystyczny, kreskówkowy styl sprawia, że gra się nią bardzo przyjemnie. Poza tym jest ona lekka w odbiorze i doskonała, jeśli marzymy o relaksie (również aktywnym).

Jeśli więc chcesz się zrelaksować po dniu ciężkiej pracy, spędzając wieczór w pięknym i nowoczesnym kurorcie, koniecznie pobierz na swój komputer Vacation Simulator Download i doświadcz aktywnego wypoczynku, jakiego wcześniej nie miałeś okazji zaznać.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

Wymagania sprzętowe

  • – Procesor: CPU: Intel i5-4590 equivalent or better
  • – Pamięć: 4 GB RAM
  • – Grafika: Nvidia GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290 equivalent or better

Vacation Simulator Pobierz reloaded

Vacation Simulator skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Vacation Simulator Reloaded
  • Warez-bb Vacation Simulator torrent PC
  • Free Vacation Simulator Do pobrania
  • Za darmo Vacation Simulator zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *