25 września 2023

Warplanes: WW1 Sky Aces Download PC

Warplanes: WW1 Sky Aces to rodzaj gry zręcznościowej, która jest drugą częścią symulacji lotniczych pod tytułem Warplanes, stworzonej zarówno przez producenta jak i wydawcę Home Net Games. Została wykonana dla platform AND, iOS oraz PC i dla graczy walczących w pojedynkę. Z pewnością pokochają ją ulubieńcy walk i bitew z okresu I wojny światowej. Nie każde darmowe gry potrafią oddać ekranizację wojennych czasów tak jak ta w tym przypadku.

Warplanes: WW1 Sky Aces Pobierz Pełna Wersja PC

Warplanes: WW1 Sky Aces download

Download

Polska historia zamknięta w grze zręcznościowej

WW1 Sky Aces jest drugą częścią gry, która symuluje postać kierującą samolotem w trakcie I wojny światowej. Gra zabiera do czasów, w których lotnictwo dopiero się rozwijało. Walki składają się na wielorakie misje, w których czasie walczę nie tylko z nieprzyjacielem, ale także chronię i niszczę cele naziemne. Likwiduję też ogromne sterowce i artylerię przeciwlotniczą. Większość inżynierów tamtych czasów w szybki sposób stworzyli samoloty do celów militarnych, wskutek czego pojawiały się spektakularne, ale zarówno specyficznie wyglądające samoloty.

Do wyboru do koloru…

W Warplanes: WW1 Sky Aces ja jako gracz przejmuję władzę nad aż trzydziestoma historycznymi samolotami, między innymi nad Fokkerem Dr. I, dość popularny dzięki pilotowi o pseudonimie “Czerwony Baron”. Mam do wyboru nie tylko myśliwce Airco DH.2, ale także olbrzymie 4-silnikowe bombowce typu Sikorsky Ilya Muromets. Mogę zarówno zmieniać im wygląd, ale też ulepszać i zmieniać kolory. Dokonuję wyboru między dwiema metodami dopasowanymi do różnych stylów rozgrywek oraz umiejętności. Jako pilot mogę skupić się na walkach w przestrzeni powietrznej, gromadzeniu oraz modyfikowaniu swoich samolotów. Przenieś się także w czasy II Wojny Światowej z Warplanes: WW2 Dogfight do pobrania.

Ja tu dowodzę!

Ja jako dowódca drużyny mam na odpowiedzialności inne samoloty oraz życie ludzi. W Warplanes: WW1 Sky Aces muszę także zarządzać zasobami, przyjmować i ćwiczyć pilotów oraz przekształcać swoją bazę. Dwie kampanie dla Trójporozumienia i Państw Centralnych pozwalają do walki na wszystkich nadrzędnych frontach Pierwszej Wojny Światowej. Wykonuję także różnego rodzaju misje także ponad większością krajów, które wzięły udział w konflikcie. Do moich obowiązków należy także pilotowanie myśliwców oraz bombowców oraz zarówno ochrona jak i niszczenie celów znajdujących się w powietrzu. Walka z wielkimi sterowcami i artylerią przeciwlotniczą może całkowicie zmienić ciąg historyczny wojny. Jeżeli szukasz adrenaliny, ale także chcesz się przenieść do czasów wojennych i pomóc swoim przodkom w walce, kliknij przycisk download, pobierz grę już teraz i odkryj świat, o którym Ty decydujesz i jesteś dowódcą!

Warplanes: WW1 Sky Aces Download za darmo

Warplanes: WW1 Sky Aces pobierz

Pobierz

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.5 GHz
  • Pamięć: 512 MB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800
  • Miejsce na dysku: 200 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

 

  • Pobierz  WW1 Sky Aces Torrent exsite
  • Free Download Warplanes crack chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *