25 maja 2023

Wolfpack Download

Wolfpack to symulator okrętu podwodnego, który powstał z myślą o osobach ceniących sobie nieprzeciętną rozrywkę. Tworzymy tutaj pięcioosobową drużynę, która wspólnymi siłami osiągnie swój cel. Przenosimy się do czasów drugiej wojny światowej. Musimy wykonywać wszystkie normalne obowiązki osób znajdujących się na statku.

Wolfpack Download – Pełna Wersja

Wolfpack pobierz

Pobierz za Darmo!

Wolfpack to gra symulacyjna, która została wyprodukowana przez studio Usurpator AB. Wydawcą jest Subsim. Jest to produkcja wydana na PC. Do dyspozycji mamy zarówno tryb single, jak i multiplayer. W przypadku gry wieloosobowej potrzebny będzie nam dostęp do internetu.

Masz ochotę stoczyć morską batalię? Pobierz grę Wolfpack Download i przekonaj się, jak ciężkie warunki panują na okręcie. Warto wspomnieć, że twórcy gry zadbali o jej realizm. Każdy, nawet najmniejszy detal został maksymalnie dopracowany. Zwolennicy prostej grafiki z pewnością będą usatysfakcjonowani.

Twórcy duży nacisk kładą na kooperację. Jeśli chcemy osiągnąć zamierzony cel, to musimy nauczyć się porozumiewać z pozostałymi osobami wchodzącymi w skład naszej załogi. Naszym priorytetem jest to, aby zgładzić wroga, który będzie próbował zatopić nasz okręt i odebrać nam życie.

Masz ochotę pokierować załogą niemieckiego okrętu podwodnego? Ściągnij za darmo Wolfpack Download i przenieś się do U-Boat typu VII. Zwycięstwo przyniesie nam zatapianie alianckich konwojów. Oczywiście nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. W pierwszej kolejności musimy przebić się przez jednostki wojskowe, które chronią interesujący nas cel.

W przypadku gry multiplayer każdy gracz steruje tylko jednym marynarzem. Należy wspomnieć jednak o tym, że kierowanie podwodnym okrętem wymaga współpracy. Tylko kooperacja sprawi, że będzie on poruszać się tak, jak tego chcemy. Każda osoba na pokładzie jest odpowiedzialna za inną stacje. Podobną grą jest Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific do pobrania.

Statek podwodny wymaga stałej pracy na pokładzie. Musimy obsługiwać stację, które napędzają machinę. Ciekawym jest to, że ręcznie manipulujemy różnego typu dźwigniami, czy też przełącznikami. Zwiększa to zakres naszej odpowiedzialności. Każdy błąd zostanie niemal natychmiast zauważony.

Każdy gracz posiada zupełnie inne stanowisko. Na pokładzie znajdziemy oficera, kapitana, sternika, nawigatora, a także operatora radia. To oficer decyduje o tym, jak głęboko zostanie zanurzony okręt. Oczywiście każdy bohater musi wypełnić zupełnie inne zadania, które są adekwatne do stanowiska. Dzięki temu za każdym razem nasza rozgrywka będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Opisywana produkcja jest najciekawsza w trybie multiplayer, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać w pojedynkę. Twórcy zadbali o to, aby pozostałe stanowiska obejmowały boty. Jest to wielki plus dla tych, którzy nie mogą skompletować załogi. Minusem tego rozwiązania jest fakt, że nie mamy wpływu na postacie kierowane przez sztuczną inteligencję.

Interesującym faktem jest to, że podczas zabawy możemy modernizować nasz okręt. Funkcja ta dostępna jest dla osób, które zdecydują się na rozegranie kooperacyjnej kampanii. Dzięki niej będziemy uczestniczyć w niemal wszystkich najpopularniejszych potyczkach z okresu drugiej wojny światowej.

Wolfpack Pobierz grę na PC

Wolfpack download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

 

  • Crack Wolfpack Pobierz za darmo chomikuj
  • Torrent Wolfpack download pebx
  • codex Wolfpack free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *