23 września 2023

X-Plane 10 Download

Grałeś już w najnowszą odsłonę symulatora samolotów? Nie czekaj dłużej, pobierz pełną wersje gry X-Plane 10 Download. Jest to już 10 część niebywale interesującego symulatora, który wyróżnia się realistycznym sterowaniem oraz fizyką lotu. Wydawnictwo Laminara Researcha jest bardzo poważną konkurencją dla również popularnego Microsoft Flight Simulator.

X-Plane 10 Download

Polska wersja językowa na PC

pobierz X-Plane 10

Pobierz za Darmo!

Latałeś już? Przygotowujesz się do bycia pilotem? Nie czekaj, X-Plane 10 Pobierz w pełnej wersji po polsku. W tej odsłonie symulatora znajdziemy bardzo zaawansowaną oprawę audiowizualną. Uwagę zwraca nowy system silnika do generowania podłoża, dlatego wszystkie rzeczy na powierzchni są bardzo dopracowane, nie tracąc przy tym wrażenia trójwymiaru. Bardzo ważne dla konkurentów jest metropolia, ponieważ składają się one na tysiące ulic, mostów, budynków oraz innych elementów, które w trakcie lotu nie tracą na jakości. Można ich pochwalić również za silnik który odpowiada za warunki pogodowe. Jest to nie tylko objaw opadów deszczu czy śniegu, ale również chmury przez które przelatuje w trakcie lotu. Ważną wzmianką w grze jest także duża kompatybilność z procesorami wielordzeniowymi. Bardzo ciekawe jest to, że w grze możemy wykorzystywać bardzo zaawansowane funkcje, takie jak sprawowanie władzy nad mocą obliczeniową pomiędzy innymi samolotami które znajdują się w trakcie lotu.

Co różni dziesiątą część symulatora samolotów od poprzednich? Odpowiedź na pytanie jest takie, że wiele, natomiast ma też wiele wspólnego. Do naszego użytku oddano bardzo dużo modeli samolotów. W grze możemy pochwalić bardzo zróżnicowane opcje, ponieważ oprócz ogromnych jednostek latających możemy również znaleźć awionetki i szybowce, reszta to samoloty pasażerskie, transportowce, myśliwce czy też Boeing AV-8B Harrier II który jest wykorzystywany do pionowego startu. Dopełnieniem tego wszystkiego są śmigłowce takie jak Bell 47 czy też wahadłowce które są używane przez NASA i inne firmy działające w badaniach kosmicznych.

X-Plane 10 trailer

Wszystkie z dostępnych nam maszyn w ” X-Plane 10 Download ” ma cechy bardzo dokładnie odwzorowane z dostępem do kokpitu, gdzie znajdziemy nie tylko drążki, lecz też różne narzędzia i urządzenia ostrzegawcze czy kontrolne oraz nawigacyjne. Warto zaznaczyć, że wszystko też może się uszkodzić, dlatego jest to wielkim plusem co do realności symulatora. Podczas lotu nie tylko my znajdujemy się w powietrzu ale również inne samoloty, dlatego czujemy ich obecność, także model wieży kontroli lotów uległ modyfikacji. Sygnały i komunikaty które są nadawane przez kontrolerów są dostarczane do wszystkich maszyn w okolicy, dlatego wszyscy muszą się dostosować i wykonywać polecenia.

Podobnie do wcześniejszych odsłon X-Plane 10 do pobrania ma możliwość latania po ogromnych mapach które składają się z setek tysięcy lotnisk które mają w swoim zasięgu takie państwa jak Kanada, Stany Zjednoczone, Australię, Japonię czy Europę. Bardzo ważną cechą tej gry jest wszystkie wersje są rozwijane, przez wydawców, jak i graczy. Najnowsze aktualizacje będą dotyczyły nowych modeli samolotów oraz ulepszenia w grze. Narzędzia które pomagają w rozwoju gry to World-Maker i Planer Maker. W tej ostatniej można tworzyć nowe samoloty i są tam wykorzystywane zaawansowane opcje i technologie.

X-Plane 10 Pobierz pełna wersja
Zobacz także X-Plane 11

X-Plane 10 chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • X-Plane 10 Download
  • X-Plane 10 Pobierz za Darmo
  • X-Plane 10 Pełna Wersja
  • Download X-Plane 10
  • Pobierz X-Plane 10
  • X-Plane 10 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *