26 maja 2023

X4: Foundations Download

X4: Foundations to symulator kosmiczny, kolejny ze znanej już większości graczom serii, za który odpowiedzialne jest studio Egosoft. To samo studio powołało do życia wszystkie poprzednie odsłony cyklu. Ta część stanowi powrót do korzeni serii oferując nie tylko ogromne bogactwo różnych opcji, ale również wysoki poziom skomplikowania mechaniki rozgrywki. Jeśli znasz poprzednie części gry, to najnowsza odsłona również koniecznie musi trafić do Twojego zbioru. Pobierz X4: Foundations Download i ponownie przenieś się w przestrzeń kosmiczną, aby budować swoje imperium.

X4 Foundations Download pełna wersja

X4: Foundations crack

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka rozpoczyna się od momentu, kiedy gracz zasiada w tanim i nieskomplikowanym statku kosmicznym o bardzo słabych osiągach, a następnie zostaje on wrzucony w sam środek galaktyki o bardzo otwartej strukturze. To, co z tym wszystkim zrobi leży tylko i wyłącznie w jego gestii.  To gracz musi obrać konkretną ścieżkę kariery i zadecydować, czy chce być podróżnikiem, gwiezdnym kupcem, piratem, żołnierzem, łowcą nagród, odkrywcą, zabójcą czy może awanturnikiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kilka w wymienionych powyżej zajęć ze sobą połączyć. Gracz musi tylko pamiętać o tym, że kosmos jest niezwykle dynamicznym miejscem, który ulega ciągłym przeobrażeniom na skutek działań bohatera. Gracz może budować swoje imperium, budować stacje kosmiczne z modułów czy też latać statkami kosmicznymi.

Bohater ma do wyboru całą masę różnego typu statków, począwszy od niewielkich, zwiadowczych, a na potężnych transporterach skończywszy. Ponadto deweloperzy oferują również możliwość zdalnego sterowania mniejszymi urządzeniami, a także dronami. Autorzy zapewnili graczom naprawdę ogromną swobodę i duże pole do popisu w przypadku tworzenia i budowania kolejnych modułów, doków, stacji mieszkalnych i innych typów części. Ponadto istnieje również możliwość ulepszania i modernizacji posiadanej już floty. Całość zapowiada się naprawdę fantastycznie z uwagi na fakt, iż gra jest doskonale dopracowana nawet w najdrobniejszych szczegółach. Wciel się w rolę ulubionego bohatera i stań się prawdziwym władcą ogromnego imperium w kosmosie. Pobierz X4: Foundations Download i zacznij zabawę już dziś!

Deweloperzy postanowili powrócić do korzeni w przypadku tej części serii, co udało im się zrealizować w 100%. W przeciwieństwie do X Rebirth, które oferowało bardzo wiele różnego typu uproszczeń, X4: Foundations nawiązuje bardziej do X3 Terra Conflict z 2008 roku, który był znacznie bardziej skomplikowany i ciekawszy. Oczywiście nowa część nie jest po prostu kalką trzeciej odsłony serii, ponieważ gracze mogą tutaj znaleźć całą masę ulepszeń i nowości. Co ciekawe i dotąd niespotykane w X4: Foundations rasy ludzkie i frakcje po raz pierwszy będą mogły swobodnie rozwijać swoje imperia korzystając z tego samego, elastycznego systemu, z którego korzysta gracz. Rozwój ma przebiegać w zależności od popytu i podaży. Gra robi doskonałe wrażenie nie tylko jeśli chodzi o możliwości i fabułę, ale również jeśli chodzi o oprawę graficzną. Pobierz X4: Foundations Download i baw się doskonale jako gwiezdny, kosmiczny zdobywca i zarządca wielkiego imperium!

X4: Foundations Pobierz CODEX

X4: Foundations steam

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz X4: Foundations Crack Exsite
  • Free Download X4: Foundations Torrent Pebx
  • Chomikuj X4: Foundations Pobierz za darmo
  • CODEX X4: Foundations Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *