22 września 2023

Contraband Police Download

Contraband Police to oryginalna pod względem fabularnym gra, w której wcielamy się w rolę policjanta, pilnującego i kontrolującego kierowców na jednym z przejść granicznych. Za powstanie pozycji odpowiedzialne jest studio Crazy Rocks.

Contraband Police Download – Pełna Wersja

Contraband Police pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Mechanika w grze Contraband Police jest dość złożona (cóż, mamy do czynienia z symulatorem). Jak już wspomnieliśmy, tutaj zajmujemy się kontrolą pojazdów, zarówno pod kątem przewożonego, nielegalnego towaru, jak również sprawności technicznej.

Kierowcę, który przyjeżdża przez nasz punkt, kontrolujemy w sposób wielopłaszczyznowy. Pierwszym etapem jest sprawdzanie pojazdu pod kątem przewożonych towarów. Musimy skontrolować wszystko, co dany kierowca ma na pace i skonfrontować to z zapisami, umiejscowionymi na dokumentach przewozowych.

W celu przeanalizowania przewożonego towaru, nie należy wyłącznie skupiać się nad tym, co jest przewożone w naczepie. Wiele nielegalnych przesyłek może byc transportowanych również w niektórych elementach samochodu, takich jak lampy, sekretne schowki a nawet – wnętrze akumulatora. Jeśli więc lubisz drobiazgowe i szczegółowe analizy, połączone z odrobiną pracy fizycznej, koniecznie pobierz na swój komputer Contraband Police Download. Przekonasz się, jak trudna jest praca policjanta, kontrolującego ruch na granicy.

Tryb rozwoju

Oczywiście jak na klasyczny symulator przystało, w grze nie mogło zabraknąć możliwości rozwoju naszego dzielnego przedstawiciela prawa. Po udowodnieniu przewożonej kontrabandy, policjant może zrobić kilka rzeczy, od których będzie zależeć efektywność jego samego i całego zespołu.

Po pierwsze – może on puścić kierowcę wolno, oczywiście po otrzymaniu odpowiedniej łapówki. Na krótki dystans jest to proceder opłacalny, ale… z biegiem czasu, wpłynie on niekorzystnie na morale pracujących z nami ludzi.

Po drugie – możemy delikwenta zamknąć. Jeśli zadbamy o to, by wszystkie czynności były poprawnie wykonane, otrzymamy wtedy zestaw punktów bonusowych. Będziemy je mogli zamienić na dodatkowe usprawnienia naszego sprzętu, bądź też – na własnego psa policyjnego. Jeśli chcesz się przekonać, jak zbawienny wpływ może on mieć dla skuteczności Twojej pracy, koniecznie pobierz na swój komputer Contraband Police Download. Dowiesz się, jak bardzo opłaca się być uczciwym. Zwłaszcza, jeśli pracujesz jako nadgraniczny policjant.

Oprawa graficzna

Pod względem graficznym, Contraband Police jest pozycją bardzo dopracowaną. Nie znajdziemy tu żadnych dodatkowych efektów specjalnych. Wręcz przeciwnie – całość może wydawać się nieco żmudna, zwłaszcza jeśli już trochę „okrzepniemy” w rozgrywce. Niemniej brak widowiskowości jest tu kompensowany przez piękne i malownicze krajobrazy otaczających nas gór. Jeśli więc kochasz pracować w pięknym miejscu, koniecznie pobierz Contraband Police Download na swój komputer. Przekonaj się, jak piękny widok za oknem może wpłynąć na Twoje samopoczucie w pracy.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

Contraband Police Pobierz grę na PC

Contraband Police download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Contraband Police Torrent Pebx
  • Pobierz Contraband Police Crack Chomikuj
  • Exsite Contraband Police Pobierz za darmo
  • CODEX Contraband Police Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *