17 maja 2024

Farming Simulator 2011 Download

Farming Simulator 2011 to kolejna gra symulacyjna z elementami ekonomii. Wcielamy się w niej w rolę rolnika, którego zadaniem jest nie tylko uprawa roli, ale też zarządzanie swoim przedsiębiorstwem i stały jego rozwój. Gra została stworzona przez studio Giants Software.

Farming Simulator 2011 Download Pełna Wersja

Farming Simulator 2011 pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Podobnie jak w wielu innych tego typu produkcjach, również i tu zaczynamy z konkretnym kapitałem. Na początek otrzymujemy ponad 4 kilometry kwadratowe ziemi, którą w przyszłości będziemy uprawiać. Za sprzedane plony ziemi, będziemy otrzymywać odpowiednie fundusze. Następnie naszym zadaniem będzie ich mądre inwestowanie i zakup urządzeń, które pozwolą nam powiększyć gospodarstwo.

W okolicy znajduje się sklep, w którym możemy zakupić różnego rodzaju ciągniki, maszyny itd. Wśród nich znajdą się między innymi ługi, siewniki, prasy, kultywatory, kosiarki czy przyczepy. Jeśli więc interesujesz się choć trochę sprzętem rolniczym, koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator 2011 Download i przekonaj się, jak działa on w praktyce.

Nowością w Farming Simulator 2011 jest możliwość hodowania bydła. Wiąże się to oczywiście z zupełnie nowymi zadaniami, ale umożliwia również wykorzystanie naturalnego nawozu, sprzedaży mięsa i oczywiście mleka.

Zmianom uległ tak zwany tryb kariery. Na samym początku otrzymujemy do dyspozycji słabo rozwinięte i w pewien sposób zacofane gospodarstwo. Naszym zadaniem jest jego rozbudowa i rozwój.

Co ważne – jeśli jesteś dopiero początkującym rolnikiem, wcale nie musisz obawiać się tej produkcji. Twórcy gry zaimplementowali w niej specjalny samouczek, który pozwala poznać podstawowe tajniki pracy rolnika. Dotyczy to zarówno posiadanych upraw, jak i wykorzystywanego sprzętu. A więc… do dzieła!

Tryby gry

Podstawowym trybem w Farming Simulator 2011 jest single player. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy gier sieciowych nie znajdą tu nic dla siebie. Wręcz przeciwnie – opcja multiplayer pozwala na wieloosobowe zarządzanie jednym przedsiębiorstwem, co przedkłada się na znacznie lepsze dochody i oczywiście – wyższy kapitał.

Ciekawostką jest fakt, że twórcy gry postanowili wejść w kooperację z jednym z potentatów na rynku maszyn rolniczych. Jeśli więc kochasz autentyczny, rolniczy sprzęt i co ważne – lubisz uprawiać grunta prawdziwy pojazdami, koniecznie pobierz Farming Simulator 2011 Download na swój komputer. Przekonasz się, jak wiele frajdy może dać zwykły ciągnik, jadący po bezkresnym polu.

Realizm w grze

Jak na prawdziwy symulator przystało, również i tu mamy do czynienia z bardzo dużym realizmem. Widać go zarówno w trybie dnia i nocy, zjawiskach atmosferycznych a także sprzęcie i zasiewach. W grze można skorzystać z tak zwanego trybu autopilota. Polega on na tym, że do obsługi naszych zasiewów można wprowadzić dodatkowe maszyny, pracujące automatycznie. Jeśli chcesz się przekonać jak wiele frajdy może to przynieść, koniecznie pobierz Farming Simulator 2011 Download na swój komputer.

Grafika

Jak na kontynuację serii przystało, w Farming Simulator 2011 znajdziemy znacznie bardziej dopracowaną grafikę, nowy silnik fizyczny i mnóstwo narzędzi edytorskich, umożliwiających generowanie modów na szeroką skalę.

Wymagania techniczne

  • procesor – Pentium IV 2 GHz,
  • pamięć operacyjna – 1 GB RAM,
  • +karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku twardym – 1 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP/Vista/7

Farming Simulator 2011 Pobierz grę na PC

Symulator Farmy 2011 Download

Farming Simulator 2011 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Farming Simulator 2011 crack exsite
  • Free Download Farming Simulator 2011 Torrent Pebx
  • Chomikuj Symulator Farmy 2011 Pobierz za darmo
  • CODEX Symulator Farmy 2011 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *