23 września 2023

4×4 Hummer Download

Zagraj już dzisiaj w świetną grę, gdzie występuje symulacja masywnych samochodów które są marzeniem niejednego prawdziwego mężczyzny. Pobierz pełną wersję symulatora na PC – 4×4 Hummer Download (produkcja jest nazywana również 4X4 Racing 2 Hummer). Jest to symulator terenowych samochodów które są produkowane przez General Motors. Jest to kontynuacja wydania odsłony z 2007 roku gry UAZ Racing 4X4. Utwierdza w tym też to, że za produkcję odpowiedzialna jest ta sama firma rosyjska Avalon Style Entertainment.

4×4 Hummer Download

Polska wersja językowa na PC

download hummer 2

Pobierz za Darmo!

4X4 Racing 2 Hummer do pobrania na komputery PC tylko dla Ciebie ! Główną atrakcją w tym symulatorze jest jazda licencjonowanymi samochodami terenowymi. Dużą popularnością w grze cieszą się niszowe samochody marki Hummer. Jest to bardziej wojskowe auto, wykorzystywane do trudnych terenów miejskich. Sam model pojawił się w grze w kilku wersjach takich jak: Hummer H2 SUT, Hummer H1 Alpha oraz Hummer H3 SUV, są to trzy najpopularniejsze modele na świecie. Dodatkowe wersje samochodów to m.in Chevrolet Tahoer, GMC Canyon, Cadillac Escalade, Saab 9-7x, Chevrolet Avalanche, Chevrolet Silverado czy Trailblazer.

Wszystkie samochody różnią się od siebie znacznie, każdy ma swoje zalety jak i wady. Są to nie tylko osiągi lecz też reakcje które wychodzą podczas przebywania drogi. Producenci postarali się o to aby każdy samochód był inny oraz inaczej zachowywał się na trasie, w terenie i na drogach miejskich. Bardzo ważne czynniki w grze to rodzaj wyposażenia, które charakteryzują się w samochodach terenowych. Są to takie dodatki do aut jak blokada dyferencjału, wyciągarki czy też systemy GPS.

Dużą zaletą gry jest doposażenie samochodu w zupełnie nowe części do nabytego pojazdu w wersji podstawowej, ulepszając tym zawieszenie, hamulce czy też skrzynię biegów. Możemy także upiększać swój pojazd różnymi modyfikacjami wizualnymi. W skład ten wchodzi także takie usprawnienie jak zwiększenie ilości oświetlenia na dachu. Całość gry wygląda super, natomiast prowadzenie samochodu i realistyczność zachowania auta jest nietuzinkowa. Wszystko to sprawia, że potrzeba się dużo namęczyć aby przejechać po trudno dostępnych nam miejscach.

4×4 Hummer zwiastun

Turnieje w „4×4 Hummer Download” są rozgrywane w pięciu różnych lokacjach umieszczonych na mapie. Są to takie tereny jak: mroźna Islandia, Egipt czy też pustynia w Newadzie. Jest wiele miejsc które utrudniają jazdę i trzeba się znacznie wysilić aby ukończyć dany epizod. Są to takie utrudnienia jak kamienie, głazy, jeziora oraz błota. Jeśli chodzi o grę w trybie jednoosobowym to przygotowano dla nas takie wyścigi jak dotarcie na wyznaczone miejsce wyznaczone strefami. Jeśli chodzi o całość wykonania audiowizualnego to symulator 4X4 Hummer jest na wysokim poziomie, szczególnie dzięki nowemu silnikowi graficznemu Chrome Engine znany z Techlandu. Teren który będzie nas otaczał jest bardzo precyzyjnie wykonany. Warunki pogodowe są różne może to być śnieg, deszcz oraz grad.

4X4 Racing 2 Hummer Pobierz pełna wersja

pobierz 4x4 Hummer

Pobierz za Darmo!

  • 4×4 Hummer Download
  • 4×4 Hummer Pobierz za Darmo
  • 4×4 Hummer Pełna Wersja
  • Download 4×4 Hummer
  • Pobierz 4×4 Hummer
  • 4X4 Racing 2 Hummer Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *