Symulator Jazdy 2 Pobierz

Jesteś młodym człowiekiem, lub jesteś niedoświadczonym kierowcą samochodu osobowego? Ta gra jest stworzona dla Ciebie, Symulator Jazdy 2 Pobierz i poznaj podstawy kierowania osobówką, będzie to świetna lekcja dla zdania egzaminu na prawo jazdy. Tak jak wyżej jest to symulator jazdy samochodem opracowane przez polskie studio deweloperskie FreeMind, dlatego wszystkie przepisy nawiązują do prawa polskiego.

Symulator Jazdy 2 Pobierz

Symulator Jazdy 2 Download

Pobierz za Darmo!

Symulator Jazdy 2 Download – jazdę podzielono na dwie ważne kategorie : jeżdżenie na placu manewrowym oraz część praktyczna na ulicach miasta, bardziej ciekawa będzie lekcji nauki jazdy w mieście. W drugiej kategorii musimy uważać na zagrożenia które występują na ulicach i uważać aby kogoś nie potrącić, bądź nie zrobić kraksy. Twórcy gry starali się aby jak najbardziej urzeczywistnić realia polskich miast i nauczyć gracza podstaw kierowania samochodem osobowym i dać do zrozumienia jakie niebezpieczeństwa panują na drogach.

Jeśli już pobierzesz Symulator Jazdy 2 zauważysz bardzo istotną ciekawostkę, że w grze są symulowane różnego typu zagrożenia takie jak bardzo niebezpieczne manewry innych kierowców, którzy wymuszają bardzo szybkie reakcje kierowcy. Jak wiadomo nasz samochód może spowodować różnego rodzaju wypadek, dlatego staramy się nie doprowadzić do takiego incydentu. Jeśli już spowodujemy kraksę czy kogoś potracimy w grze zostajemy ukarani i tym samym nabywamy doświadczenia wirtualnie, oraz przestrzega się kierowców.

Następnym ważnym aspektem w grze jest nabywanie wiedzy teoretycznej przygotowujący do egzaminu na prawo jazdy. Nabywamy doświadczenie w omawianych lekcjach. Bardzo ważnym elementem w grze jest również przystąpienie do egzaminu z wiedzy teoretycznej, tak jak to bywa w rzeczywistości. Pobierz Symulator Jazdy 2 by odbyć jazdę próbną po drogach Krakowa, gdzie znajdziemy znane nam miejsca w tym mieście. Jeździmy również po obwodnicach, uliczkach, zatłoczonych miejscach, oraz uczymy się parkowania wszelkiego rodzaju. Mamy do wyboru widok z kamery różnej perspektywy, najbardziej polecanym przez producentów to za widoku kierownicy. Przy parkowaniu pomagają nam wszystkie lusterka.

Symulator Jazdy 2 Pobierz – Pełna wersja gry!

Symulator Jazdy 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

 • Pełna Wersja Symulator Jazdy 2 Pobierz za darmo
 • Pobierz Symulator Jazdy 2 Chomikuj
 • Free Download Symulator Jazdy 2 Exsite
 • Symulator Jazdy 2 Download Free
 • Pebx Symulator Jazdy 2 Torrents

Comments
 1. tomek

  nowy rok trzeba zacząć prawko, myślę że symulator jazdy sie przyda – dzieki

 2. dominik23

  super moze mi sie przydac

 3. matin

  działa dzięki wielkie coś może się jeszcze naucze

 4. piotr

  dzięki wielkie świetny symulator

 5. Elos

  całkiem całkiem, można się nieco podszkolić

 6. mixer

  dobry symulator, ciekawe czy będzie jakaś nowa odsłona

 7. dybowski

  podziękował za darmową wersję

 8. człek

  W sam raz przed egzaminem 😀

 9. mimik

  mega, polecam dobry symulator

 10. Miko

  haha jutro drugie podejście, dzieki cos sie poducze moze sie przyda

 11. adam

  Dzięki niebwem egzmin progrm ok

 12. marek

  dzięki, zawsze to człek się coś poduczy

 13. Jaroo

  Przed egzaminem jak znalazł. thx

 14. neymarek

  Na egzamin to jak znalazł 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *