27 listopada 2023

112 Operator Download

Każdy na pewno zawsze chciał wiedzieć, jak wygląda praca operatora linii ratunkowej. Ty też? Kliknij pobierz 112 Operator Download i przekonaj się o tym na własnej skórze. Praca z pozoru spokojna okazuje się nie dala wyzwaniem dla niedoświadczonego człowieka, ale z gry na grę możesz stać się w tym coraz lepszy.

112 Operator Pobierz pełna wersja

112 Operator Download

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Producentem gry jest polskie studio Jutsu Games, a wydawcą Games Operators. Premiera gry na Microsoft Windows PC planowana jest na rok 2020. Gra należy do gatunku strategicznej symulacji.

Fabuła gry

Fabuła gry symulacyjnej jest dosyć prosta i polega na wcielenie się w operatora numeru ratunkowego 112. Praca niezwykle ważna i wyczerpująca. Mimo zmęczenia jednak każdy pracownik takiej linii o każdej porze musi stanąć na wysokości zadania, ponieważ to od niego zależy kwalifikacja zgłoszenia i przekierowanie go dalej.

Żarty dzwoniących bez sensu ludzi na linię 112 są niezwykle nie na miejscu, a wcielenie się w pracownika takiej linii niejednego nauczy szacunku do tego zawodu ukazując, że nie jest to infolinia do zabawy, a linia do ratowania życia.

Zasady gry

Gra polega na odbieraniu telefonów od potrzebujących pomocy osób i odpowiednio udzielania im rad lub wysłania wsparcia w postaci policji, pogotowia lub straży pożarnej.

Dysponując ograniczoną liczba pojazdów i ludzi, musimy dobrze zaplanować i przewidywać, jaka ilość takich osób będzie idealna do konkretnego zdarzenia.

W grze możemy wysyłać ludziom takie jednostki, jak wozy strażackie, karetki, radiowozy i śmigłowce, które w skrajnych przypadkach są naprawdę potrzebne. Należy pamiętać o ograniczonej ilości każdej z posiadanych jednostek.

Gra toczy się w różnych miejscach na świecie wliczając w to Warszawę, Londyn, Moskwę i Paryż, a my musimy szybko kwalifikować każda sytuację i pomagać możliwie konkretnie i szybko. Oczywiście zdarzają się też osoby próbujące zrobić nam żart – trzeba to jak najszybciej wyłapać i odprawić taką osobę z kwitkiem.

Podczas gry możemy zdecydować się na jeden z dwóch trybów: fabularny lub dowolny. Tryb fabularny poprowadzi nas przez ciekawe misje pomagające zdobyć nam pozycję coraz lepszego operatora.

W trybie dowolnym możemy przenieść się na jeden ze 100 000 obszarów i tam wykonywać swoją pracę na jak najwyższym poziomie. Wykonane w trójwymiarze mapy świetnie poprawiają klimat gry.

Dodane warunki atmosferyczne wpływają na szybkość realizowanych akcji, a kolejny dodatek w postaci pożarów obszarowych sprawia, że mamy więcej różnorodnych zgłoszeń.

Jeśli chcesz to sprawdzić, kliknij pobierz 112 Operator Download i pokaż, co potrafisz.

112 Operator Download do pobrania

112 Operator pobierz

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Pentium 4 2.0 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: Intel HD.
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7.
  • Direct X: DX 10.
  • crack 112 Operator ściągnij chomikuj
  • torrent 112 Operator download pebx
  • pełna wersja 112 Operator do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *