25 września 2023

18 Wheels of Steel: Across America Download

Prawie każdy z nas w dzieciństwie chciał zasiąść za sterami olbrzymiej ciężarówki. Nasze marzenia może spełnić jedna z lepszych gier symulujących jazdę ciężarówką. 18 Wheels of Steel to seria gier, która daje nam możliwość pokierować osiemnastokołowymi samochodami ciężarowymi. Została wydana przez studio SCS Software w 2004 roku. Aby usiąść za sterami ciężarówki, należy w wyszukiwarce wpisać 18 Wheels of Steel: Across America download i po pobraniu cieszyć się nową grą.

18 Wheels of Steel: Across America Download PL

18 Wheels of Steel Across America Download

Pobierz za Darmo!

W grze wcielamy się w rolę przewoźnika, którego zadaniem jest dostarczenie różnych przesyłek po całych Stanach Zjednoczonych. Swoją przygodę rozpoczynamy w Chicago, za sterami dosyć dobrze wyposażonej ciężarówki. Symulatory takie mają również cechy gry ekonomicznej, gdyż musimy odpowiednio zarządzać swoim budżetem. Mimo że w Polsce nie spotkamy tak wielkich ciężarówek to i tak gra powinna znaleźć sporo fanów.

W „18 Wheels of Steel Across America Download” możemy zasiąść za kierownicą 15 różnych ciężarówek, które posłużą nam jako narzędzie pracy, do wyboru będziemy również mieli ponad 30 typów towarów, w tym między innymi meble, chemikalia czy żywność. Towar należy dostarczyć do odbiorcy w nienaruszonym stanie, gdyż za każde uszkodzenie zostanie potrącona nam pensja, a w przypadku zniszczenia całkowicie przyczepy nie dostaniemy zapłaty za przejechany kurs. Dbanie o naczepy to nie jedyna kwestia, nad którą musi panować kierowca. W grze zaskoczyć nas może zła pogoda, patrole policyjne czy awarie niezależne od nas, takie jak wycieki paliwa albo awarie ogumienia. Warto nauczyć się korzystać z mapy, aby zapamiętywać różne drogi do najczęściej odwiedzanych miast, gdyż w późniejszym etapie gry mały błąd i utrata orientacji może kosztować nas wiele tysięcy dolarów. Mamy również możliwość jeżdżenia po mieście bez naczepy, dostrzeżemy wtedy kilkadziesiąt punktów charakterystycznych dla stanów takich jak most Golden Gate, czy słynny napis Hollywood niedaleko Los Angeles.

Nie możemy również zapomnieć o śnie. Gdy za kółkiem pojawiają się pierwsze oznaki zmęczenia, ekran na kilka sekund przyciemnia się, przez co nic nie widać, co może skutkować groźnym wypadkiem. Na szczęście co kilkanaście kilometrów możemy zjechać na stację benzynową i oprócz zatankowania, możemy również zdrzemnąć się, regenerując siły na dalszą podróż. W większości miejsc, gdzie możemy spać, mamy możliwość naprawienia lub ulepszenia naszego auta, w którym możemy wymienić silnik na mocniejszy albo zmienić kolor. Wszystkie ciężarówki w grze są licencjonowane, dzięki czemu nie mamy efektu sztuczności i gra szybko się nam nie znudzi.

Aby jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes, mamy możliwość podpisywać kontrakty długoterminowe z niektórymi firmami. Obejmują one więcej niż jeden przewóz towaru na danej trasie lub nawet na wielu trasach. Jednak żeby sprostać oczekiwaniom klientów, będziemy musieli zatrudnić dodatkowego kierowcę. Mimo że będzie on pobierał pensję, w długim okresie czasu będzie to dla nas opłacalne. Bez inwestowania w dobrych kierowców oraz w dobre i nowe samochody, nasza firma szybko upadnie a jej miejsce zajmie kolejna. Dlatego warto co jakiś czas zainwestować w ulepszenie ciężarówki, a w późniejszym etapie w zakup nowego ciągnika.

Podsumowując, jedna z lepszych gier zaliczanych do symulatorów ciężarówek. Do pokonania mamy tysiące mil, przez co rozgrywka nie znudzi się nam przez wiele tygodni. Porównując do poprzednich części, poprawiono zdecydowanie grafikę, dzięki czemu jeszcze przyjemniej siedzi się za wielką kierownicą i pokonuje międzystanowe autostrady.

18 Wheels of Steel: Across America Pobierz i zainstaluj

18 Wheels of Steel: Across America Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download 18 Wheels of Steel: Across America Game Torrent
  • Pobierz 18 Wheels of Steel: Across America Chomikuj
  • Exsite 18 Wheels of Steel: Across America Pobierz grę za darmo
  • Pebx 18 Wheels of Steel: Across America Free Download Game
  • Crack 18 Wheels of Steel: Across America Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *