25 września 2023

303 Squadron Battle of Britain Download

303 Squadron: Battle of Britain to symulator lotniczy, w którym wcielisz się w pilota tytułowego dywizjonu 303, polskiej eskadry uformowanej w Wielkiej Brytanii w 1940 roku. Eskadra odegrała kluczową rolę w trakcie bitwy o Anglię walcząc u boku RAFu.

303 Squadron Battle of Britain Download – Pełna Wersja PC

303 Squadron Battle of Britain pobierz

Pobierz za Darmo!

Poza niezliczonymi starciami w powietrzu producenci położyli nacisk na zaprezentowanie losów poszczególnych pilotów i pracowników bazy w Northolt, a wszystkie przedstawione wydarzenia odtworzono w oparciu o historyczne dokumenty z niezwykłą dbałością o szczegóły. Gra zapowiada się naprawdę fantastycznie, a więc koniecznie musi znaleźć się w Twoim zbiorze. Pobierz 303 Squadron Battle of Britain Download i baw się doskonale wykonując podniebne akrobacje.

Fabuła gry:

303 Squadron: Battle of Britain ma na celu ukazanie życia personelu lotnictwa II wojny światowej, ale nie tylko z perspektywy pilota biorącego udział w podniebnej walce, ale także mechanika załogi naziemnej naprawiającego myśliwce. Gra oparta jest na wydarzeniach historycznych i skupia się na prawdziwych doświadczeniach dywizjonu 303, członków Eskadry podczas pamiętnych dni bitwy o Anglię.

Przede wszystkim należy sobie uzmysłowić, że to nie tylko gra – to prawdziwy hołd złożony pilotom i personelowi technicznemu tamtej epoki. 303 to polski dywizjon myśliwski, który był jednostką utworzoną w Wielkiej Brytanii w trakcie II wojny światowej w lipcu 1940 roku przez polskich pilotów. To właśnie oni walczyli ramię w ramię z pilotami RAFu w bitwie o Anglię. Umiejętności, wola walki i niezwykłe manewry były znakiem rozpoznawczym polskiej eskadry. To jedna z najbardziej godnych uwagi jednostek lotniczych. Atuty dywizjonu były skutecznie wykorzystywane przeciwko falom myśliwców i bombowców, które miały osłabić Anglię na nadchodzącą niemiecką inwazję.

Teraz możesz poznać historię, dowiedzieć się czegoś o bohaterach, a nawet zostać jednym z nich. Jeśli uwielbiasz gry historyczne, to ten tytuł jest dla Ciebie. Pobierz 303 Squadron Battle of Britain Download i walcz jak prawdziwy żołnierz.

Mechanika gry:

Schemat rozgrywki 303 Squadron: Battle of Britain kładzie nacisk na szybkie i bardzo dynamiczne bitwy w przestworzach. Mechanizm rozgrywki plasuje tytuł pomiędzy symulacją, a grą zręcznościową. Rozgrywka została skonstruowana w taki sposób, by dobrze poczuli się w niej zarówno doświadczeni piloci, jak i zupełni nowicjusze. Autorom udało się doskonale odwzorować nie tylko klimat ówczesnych potyczek, ale również maszyny, które brały w nich udział.

W przerwach od walki z siłami Luftwaffe trafiamy do bazy Northolt, która została odwzorowana w oparciu o archiwalne plany i co najważniejsze -oddano nam ją do swobodnej eksploracji. W trakcie pobytu w bazie można dokonać niezbędnych napraw w naszym samolocie Hawker Hurricane, albo zainstalować niezbędne modyfikacje. Poza zadaniami głównymi w grze 303 Squadron: Battle of Britain mamy do wykonania szereg zleceń pobocznych, które również oparte są na prawdziwych wydarzeniach z czasów II wojny światowej.

Czas zatem usiąść za sterami Hawkera Hurricane i pomóc eskadrze bohaterów zatrzymać faszystowską inwazję. Pobierz 303 Squadron: Battle of Britain Download i nie daj się przeciwnikowi!

303 Squadron Battle of Britain Pobierz grę na PC

303 Squadron Battle of Britain download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz 303 Squadron Battle of Britain Crack Chomikuj
  • Free Download 303 Squadron Battle of Britain Torrent Pebx
  • Exsite 303 Squadron Battle of Britain Pobierz za darmo
  • CODEX 303 Squadron Battle of Britain Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *