1 października 2023

7 Sins Download

Wyprodukowana przez Monte Cristo gra pod tytułem 7 Sins, to oparta na popularnych Simach produkcja, w której wcielamy się w rolę określonych postaci i zaspokajamy ich potrzeby zawodowe i towarzyskie. Jak sama nazwa wskazuje, gra ma nieco „niegrzeczny” charakter. Nietrudno znaleźć w niej sporą dozę pikanterii…

7 Sins Download – do pobrania

skidrow 7 Sins repack

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Rozgrywka składa się z siedmiu poziomów, składających się z aż 60 różnych misji. Na każdym poziomie będziemy mieć do czynienia z 7-ma tytułowymi grzechami głównymi. Celem gry jest zdobycie wysokiego poziomu zawodowego i ciągły rozwój postaci.

Grzeszność naszych postaci widać już na samym początku rozgrywki. Wspomniane 7 grzechów głównych (grzech dumy, gniewu, chciwości, zawiści, żądzy, lenistwa oraz pożądliwości), kierują nimi przez cały czas. Biorą oni udział w ciągłym wyścigu szczurów, wciąż dbając o zaspokojenie własnych potrzeb, zwykle bez spoglądania na innych. Jeśli również i Ty chcesz wkręcić się w ten klimat, koniecznie pobierz na swój komputer 7 Sins Download. Sprawdź, czy grzeszna atmosfera gry wciągnie Cię na dobre!

W codziennym rozwoju siebie samych i własnego stanu posiadania będzie nam pomagać szereg przedmiotów. Baza gotowych produktów jest tu wręcz ogromna. Na przykład jeśli zależy nam na urządzeniu swoich czterech kątów, możemy wybierać spośród ponad 200 różnych artykułów gospodarstwa domowego, codziennej potrzeby itd.

Zaletą gry jest doskonałe oddanie ludzkich emocji na ekranie komputera. W połączeniu z doskonałą grafiką i fizyką gry, cyfrowe emocje naszych bohaterów stają się wręcz fizyczne. Sprzyja im nieliniowy model rozgrywki. Jeśli chcesz sprawdzić, jak bardzo otwarty jest świat w 7 Sins Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer. Przekonasz się, że wyjście do klubu czy na podryw nie będzie już zamknięte w jakichkolwiek ramach rozgrywki.

Postaci

Baza postaci w 7 Sins jest bardzo rozbudowana. Do wyboru mamy aż setkę bohaterów! Każdy z nich ma swój własny charakter, swoje własne potrzeby i co ważne – chce decydować o własnym życiu. Wirtualne życie w grze bardzo przypomina to, z którym mamy do czynienia na co dzień. Bardzo trudno jest tutaj zyskać prawdziwe zaufanie. Znacznie łatwiej jest je stracić – chociażby przez „poddanie się” tytułowym grzechom głównym.

Grafika w grze

Grafika w 7 Sins prezentuje się aż nadto dobrze. Jest to zasługą doskonale dobranego oświetlenia, które podkreśla ruchy poszczególnych postaci. Na mnogość zachowań nie możemy tu narzekać. Według twórców gry jest ich ponad 2 tysiące, co daje ogromną bazę uczuć, emocji itd. Niestety wadą w grze jest konwersacja. Jeśli ktoś lubi długie, wysublimowane pogawędki przy kominku, to raczej zadowolony nie będzie. Treści rozmów często są płytkie i mało ambitne. Jednak jak łatwo się domyślić, 7 Sins to nie jest gra, w której główną rolę ma odgrywać zaawansowana rozmowa, lecz pozycja, w której naszym zadaniem jest odegranie określonej roli i zdobycie pozycji w społeczeństwie. Pobierz 7 Sins Download, żeby się o tym przekonać.

Tryby gry

Gra jest standardowo podzielona na dwa główne tryby – single player i multiplayer.

Rekomendowane wymagania sprzętowe

  • procesor – Pentium 4 1.5 GHz,
  • pamięć operacyjna – 256MB RAM,
  • karta grafiki 32MB,
  • wolne miejsce na dysku – 900 MB HDD

7 Sins Pobierz i zainstaluj pełna wersja

do pobrania 7 Sins reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download 7 Sins Crack pebx
  • Repack 7 Sins Torrent chomikuj
  • exsite 7 Sins Free Download
  • p2p 7 Sins Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *