25 września 2023

Air Missions: HIND Download

Air Missions: HIND to fantastyczny symulator zręcznościowy rosyjskiego śmigłowca bojowego Mi-24 HIND, który dostępny jest na platformę PC Windows. Za powołanie tytułu do życia odpowiedzialne jest słowackie studio 3Division, które uczestniczyło w tworzeniu takich tytułów jak: Air Conflicts: Secret Wars lub Air Conflicts: Pacific Carriers. Całość jest bardzo miła dla oka, a fabuła naprawdę wciąga. Jeśli uwielbiasz wszelkiego rodzaju symulatory zręcznościowe, to ten tytuł koniecznie musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz Air Missions: HIND Download i wciel się w rolę pilota, który do wykonania ma kolejne misje.

Air Missions: HIND Download Codex

Air Missions: HIND warez

Pobierz za Darmo!

Głównym założeniem gry jest kampania dla jednego gracza, jednak kolejne, następujące po sobie misje nie zostały ze sobą powiązane w praktycznie żaden konkretny sposób. Przed każdą misją gracz uczestniczy w odprawie, podczas której dowiaduje się o szczegółach kolejnego zadania, sytuacji panującej na polu bitwy oraz roli, jaką ma odegrać w kolejnej misji. Producenci nie zagłębiają się w żadne bardziej obszerne opisy sytuacyjne lub tożsamości przeciwników. Jedyną wskazówką dla gracza, która umiejscawia go w konkretnych realiach jest informacja o konkretnej dacie podczas odprawy tuż przed misją, a także informacja o miejscu akcji. Warto podkreślić, że kolejne zadania, jakie stawiane są przed graczem są bardzo zróżnicowane. Raz chodzi o oczyszczenie drogi sojuszniczym siłom naziemnym, natomiast innym razem chodzi o polowanie na wrogie wozy zaopatrzeniowe. Ponadto może zdarzyć się również tak, że z pozoru łatwe do wykonania zadania są dodatkowo utrudnione. Dobrym przykładem może być zakaz użycia rakiet w celu zbombardowania konkretnego budynku, ponieważ znajdują się w nim jeńcy, którzy mogliby stracić przez to życie.

Gracz ma do dyspozycji naprawdę pokaźny arsenał broni, która, podobnie tak jak śmigłowiec pochodzą ze Związku Radzieckiego. Podczas odprawy gracz sam dokonuje wyboru konkretnej broni do kolejnej misji. Otrzymuje on również informację, jaką bronią dysponuje aktualny nieprzyjaciel, co z kolei może stanowić dla niego dobrą wskazówkę, w jaki arsenał wyposażyć swój śmigłowiec. Jeśli uwielbiasz gry mające na celu wcielenie się w pilota, którego zadaniem jest bombardowanie kolejnych szeregów nieprzyjaciela, to ten tytuł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pobierz Air Missions: HIND Download i dziesiątkuj kolejne pułki wroga, aby pomóc swoim sojusznikom w walce i ostatecznej wygranej bitwie.

Grafika Air Missions: HIND nie powala na kolana, jednak tytuł cechuje bardzo dokładne i szczegółowe odwzorowanie tytułowego śmigłowca. Wnętrze kokpitu wygląda naprawdę rewelacyjnie i cieszy imponującą liczbą animowanych urządzeń. Gra przenosi pilota w cztery zakątki świata: w pustynne rejony Azji Środkowej, mroźne rejony Oceanu Arktycznego, tereny Europy Wschodniej, a także egzotyczne lokacje Azji Południowo-Wschodniej. Dzięki zróżnicowanym warunkom atmosferycznym gra jest jeszcze ciekawsza. Pobierz Air Missions: HIND Download i daj się ponieść kolejnym misjom!

Air Missions: HIND Pobierz reloaded

Air Missions: HIND prophet

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Air Missions: HIND Crack Chomikuj
  • Free Download Air Missions: HIND Torrent Pebx
  • Exsite Air Missions: HIND Pobierz za darmo
  • Reloaded Air Missions: HIND Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *