1 października 2023

Airport Firefighter Simulator 2013 Download

Zawsze chciałeś zostać strażakiem? Interesują cię kryzysowe sytuacje na lotniskach? To jest gra dla Ciebie – pobierz pełną wersję Airport Firefighter Simulator 2013 Download. Jest to symulator pewnego oddziału strażaków którzy są umiejscowieni w porcie lotniczym. Odpowiedzialność za tą produkcję ponosi niemieckie studio astragon Software, którzy mają w swojej karierze bardzo popularne produkcje symulatorów z innej kategorii codziennego życia.

Airport Firefighter Simulator 2013 Download

Polska wersja językowa na PC

Airport Firefighter Simulator 2013 pobierz

Pobierz za Darmo!

Nie zwlekaj, Pobierz Airport Firefighter Simulator 2013 Pełna wersja gry za darmo na komputer. W grze przenosimy się na teren lotniska który został specjalnie odrębniony w wielkości 24 kilometrów kwadratowych – znajdziemy tam dwa terminale – cargo oraz pasażerski, który posiada wiele obszarów handlowych i innych, ale również ogromne poczekalnie czy też obszar odprawy. Jest ponad 200 obiektów które są zagrożone pożarem, dlatego też musimy czuwać nad tym aspektem bezpieczeństwa. Jest przygotowanych mnóstwo scenariuszy dotyczących naszych interwencji.

Wszystkie nasze akcje będziemy zaczynać od zapoznania się z sytuacją podczas dowodzenia w lotniskowej straży pożarnej – będą to interwencje na dosyć dużym obszarze dlatego musimy być czujni. Podczas wolnych chwil i bezczynności możemy wykorzystać na siłowni, salonie, czy też jedzeniu. Jeśli chodzi o naszą sprawność najlepszą opcją dla nas będzie siłownia, dlatego, że jest to ważne aby utrzymywać dobrą kondycję. O efekcie naszego zdrowia informuje nas system ostrzegający.

Podczas wykonywania zadań wykorzystujemy w zależności od potrzeb wozy z kolekcji kilkunastu w obszarze lotniskowej straży pożarnej – są to takie sprzęty jak armatki wodne, pojazdy bojowe bądź też strażackie. Nasze zadania są wykonywane wewnątrz terminali, jak również na płycie postojowej – przykładem będzie ewakuacja ludzi z płonącego samolotu. Całość będzie ukazany z perspektywy pierwszej osoby. Jeśli chodzi o graficzne rozwiązania jest podobna do reszty produkcji tego wydawcy symulatorów. Wszystko jest proste, łatwe do odczytania, pomieszczenia są klarowne i jasne a animacje wyglądają na przyzwoitym poziomie. Lecz jeśli mielibyśmy oceniać względem konkurencji słabo wypada ta produkcja, lecz warto zagrać ze względu na realizm wykonywania zadań.

Airport Firefighter Simulator 2013 Pobierz pełna wersja

Pobierz za Darmo!

  • Airport Firefighter Simulator 2013 Download
  • Airport Firefighter Simulator 2013 Pobierz za Darmo
  • Airport Firefighter Simulator 2013 Pełna Wersja
  • Download Airport Firefighter Simulator 2013
  • Pobierz Airport Firefighter Simulator 2013
  • Airport Firefighter Simulator 2013 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *