22 września 2023

American Truck Simulator Download

Tworzone przez czeskie studio SCS Software symulator ciężarówek gdzie teraz przyjdzie nam podróżować po wielkim kontynencie Stanów Zjednoczonych możesz już pobrać za darmo American Truck Simulator Download w pełnej wersji. Firma ta odpowiedzialna jest także za stworzenie takich tytułów jak Euro Truck Simulator czy 18 Wheels of Steel. W grze zasiadamy w kabinie kierowcy osiemnastokołowca i przewozimy towary w Ameryce Północnej, dbając o dostarczenie towarów na czas. Wiernie odwzorowane mapy drogowe, co pozwala nam na poruszanie się po autostradach, drogach ekspresowych, które łączą drogi tranzytowe Kanady i USA. Typowa dla produkcji ścieżka kariery, gdzie zaczynamy jako zwykły kierowca ciężarówki, aż po utworzenie własnej firmy zatrudniającej wielu pracowników. Wśród floty pojazdów znajdziemy marki takie jak Mack, Peterbilt czy Freightliner ich modele zostały wiernie odtworzone. Autorski silnik graficzny zapewnia płynność gry oraz otoczenie bogate w detale.

American Truck Simulator Download

American Truck Simulator Download

Pobierz za Darmo!

W American Truck Simulator na początku będziemy przemierzać terytorium stanu Kalifornia. Ponad 20 metropolii takich jak Los Angeles i San Francisco znajdziemy także miasta takie jak Fresno, Bakersfield i Sacramento. Pomiędzy nimi teren został wypełniony siatką dróg która jest bardzo dobrze odtworzona z stanem faktycznym. Pozwala więc przemierzać bezkresne tereny Ameryki, także imponującymi autostradami jak i lokalnymi mniejszymi odcinkami. Rzucające się w oczy projekty miast stają się znacznie większe, będzie dużo więcej budynków, zabudowy i co za tym idzie ulic. Typowa amerykańska zabudowa – wysokie budynki, masa parkingów. Typowy przejazd po mieście trwa więcej niż minutę jak to wcześniej bywało. Po drodze napotkamy wiele typowych amerykańskich zajazdów, a paliwo sprzedawane jest w galonach. Różnorodność roślinności gęste obszary zieleni i drzew, tereny przypominające Pustynie Mojave. Drogi zaś wypełnione pojazdami które mało kiedy są spotykane w innych częściach świata czyli popularne w Ameryce pick-upy i SUV-y.

American Truck Simulator będzie zawierać wiele markowych ciężarówek które zostały wiernie odwzorowane. Tereny jakie przyjdzie nam przemierzać będą największe z pośród poprzednich części jakie wypuściła firma SCS Software (Euro Truck Simulator). Produkt jaki został nam zaoferowany jest kompleksowy i świetnie przygotowany. Już możesz pokierować wielkimi amerykańskimi ciężarówkami i rozwinąć swoją firmę transportową. Dostępną pełną wersję gry pobierzesz już teraz za darmo American Truck Simulator Download na komputer PC.

American Truck Simulator Pobierz Pełną Wersję

American Truck Simulator Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download American Truck Simulator Torrent
  • Pobierz American Truck Simulator Chomikuj
  • Exsite American Truck Simulator Pobierz za darmo
  • Pebx American Truck Simulator PC Download
  • American Truck Simulator Free Download
  • Crack American Truck Simulator Download

4 thoughts on “American Truck Simulator Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *