27 listopada 2023

Automation The Car Company Tycoon Game Download

Automation The Car Company Tycoon Game to w pewnym sensie gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę właściciela jednej z firm samochodowych. Naszym zadaniem jest nie tylko prowadzenie przedsiębiorstwa, ale też tworzenie nowych modeli samochodów w oparciu o posiadane części. Gra została stworzona przez niezależne studio Camshaft Software.

Automation The Car Company Tycoon Game Download PC

Automation The Car Company Tycoon Game pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

W Automation The Car Company Tycoon Game stajemy się właścicielami jednej z firm produkującej samochody. Gra została umieszczona w konkretnych ramach czasowych. Początek fabuły to lata tuż po II WŚ a z kolei jej zakończenie zostało umieszczone w 2020 roku. Jeśli więc chcesz na własne oczy przekonać się, jak wyglądał rozwój światowej motoryzacji, koniecznie pobierz na swój komputer Automation The Car Company Tycoon Game Download.

Początki w grze (podobnie jak i w realnym świecie) nie są trudne. Na samym początku jesteśmy zobligowani do tworzenia prostych pojazdów, znanych nam chociażby z lat 40-tych czy 50-tych. W kolejnych dziesięcioleciach liczba nowatorskich rozwiązań w motoryzacji gwałtownie się zwiększa, co przedkłada się na nowe jednostki napędowe, rodzaje zawieszenia itd.

Jeśli kochasz motoryzację i znasz budowę silnika „na blachę” a przy tym chcesz poeksperymentować i dobrze się bawić, koniecznie pobierz na swój komputer Automation The Car Company Tycoon Game Download. Dlaczego? Ponieważ w grze istnieje możliwość stworzenia nie tylko nowego pojazdu w oparciu o posiadane podzespoły, ale przede wszystkim – całkowicie nowego silnika. Jeśli zaś należysz do graczy, którzy nie posiadają aż takiej wiedzy technicznej, zawsze będziesz mógł skorzystać z dołączonego do gry samouczka.

Jednak Automation The Car Company Tycoon Game to nie tylko projektowanie i produkowanie nowatorskich pojazdów. To również zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób czysto „ekonomiczny”. Na samym początku rozgrywki nasza firma nie należy do zbyt dużych. Jednak po pewnym czasie zaczyna się ona stopniowo rozwijać, osiągając po pewnym czasie rozmiar prawdziwego molocha.

Skoro zaś jesteśmy właścicielami naszej firmy, to musimy pamiętać o tym, że naszym zadaniem jest… dopasowanie się do potrzeb ponad 40 różnych grup docelowych. Jeśli się nie sprawdzimy, nasze przedsiębiorstwo czeka pewna plajta. W miarę upływu dziesięcioleci będziemy odpowiedzialni za wprowadzanie kolejnych akcji promocyjnych, reklam itd. Co ważne – czas nie gra tu większej roli. Gra umożliwia szybsze lub wolniejsze „przesuwanie się w czasie”, dzięki czemu nie jesteśmy skazani na kilka lat motoryzacyjno – ekonomicznej rozgrywki.

Tryby gry

Automation The Car Company Tycoon Game jest pozycją dostępną w dwóch trybach. Pierwszy z nich (czyli single), składa się z określonych wyzwań, które są niejako kolejnymi etapami rozwoju naszej firmy. Jeśli więc lubisz wyzwania i chcesz je podejmować, koniecznie pobierz na swój komputer Automation The Car Company Tycoon Game Download.

W trybie single możliwe jest skorzystanie z tak zwanej piaskownicy, czyli możliwości własnoręcznego budowania i testowania nowych samochodów, ale i też jednostek napędowych, zawieszeń itd.

Z kolei tryb multi jak na grę wieloosobową przystało, umożliwia zarówno współpracę nad konkretnym projektem, jak również rywalizację pomiędzy sobą. W trybie multi może grać maksymalnie 7 osób.

Automation The Car Company Tycoon Game Pobierz Gre

Pełna Wersja na PC

Automation The Car Company Tycoon Game download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Automation The Car Company Tycoon Game Crack Pebx
  • Pobierz Automation The Car Company Tycoon Game Torrent Chomikuj
  • Exsite Automation The Car Company Tycoon Game Pobierz za darmo
  • CODEX Automation The Car Company Tycoon Game Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *