17 maja 2024

Beach Resort Simulator Download

Byłeś na wakacjach? Pewnie nie raz narzekałeś na poziom obsługi, brak drinków czy niemożności zjedzenia posiłku w każdej chwili… Jeśli uważasz, że prowadzenie nadmorskiego hotelu, to taka łatwa praca, koniecznie pobierz na swój komputer grę Beach Resort Simulator Download. Kolejną z serii popularnych symulatorów…

Beach Resort Simulator Download

Beach Resort Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra, została stworzona przez nieznane szerszemu gronu odbiorców studiu Earthworm Games. Pomimo tego, Beach Resort Simulator prezentuje się całkiem dobrze. Co więcej, poziom rozgrywki nie należy do najłatwiejszych a interfejs gry jest tradycyjnie podzielony na dwie części – symulacyjną i ekonomiczną.

Fabuła gry

O fabule, powiedzieliśmy już chyba wszystko. Jak sama nazwa wskazuje, naszą rolą w Beach Resort Simulator, będzie prowadzenie kurortu nadmorskiego. Okaże się, ze wcale nie jest to proste zadanie. W grze, zaczynamy praktycznie od zera. Dostajemy pustą plażę i kilka zrujnowanych budynków. Naszą rolą, jest stworzenie na tym zapuszczonym skrawku ziemi niewielkiego kurortu, by następnie rozwinąć go do doskonale prosperującej firmy. Ot, kariera od pucybuta do milionera…

Jeśli więc chcesz na własne oczy przekonać się, jak to jest wylądować na pustej plaży z niewielką sumą pieniędzy i próbować zawiązać na niej drobny interes, to koniecznie pobierz na swój komputer Beach Resort Simulator Download.

Mechanika gry

Podobnie jak w szeregu innych symulatorów, również i tu mamy do czynienia z dwoma aspektami rozgrywki – ekonomicznym i symulacyjnym. W tym pierwszym, naszym zadaniem będzie zwiększenie naszych aktywów, przez mądre oszczędzanie i inwestowanie w kolejne atrakcje. Z kolei w części symulacyjnej, będziemy musieli oprzeć się na symulowaniu obsługi Klienta, za pomocą różnych, służących ku temu narzędzi.

Cechą charakterystyczną gry, jest bardzo powolny rozwój naszego punktu wypoczynkowego. Na samym początku, zaczynamy budować od podstaw niewielki kurort. Dlatego pieniądze będą pojawiać się bardzo małymi kroczkami. Efekt? Inwestycje również będą bardzo powolne a wzrost zainteresowania naszym kurortem również nie będzie zbyt szybki… Każda z inwestycji, będzie musiała zostać odpowiednio przemyślana. Jeśli tego nie zrobimy, może się okazać, że za niedługo nasz kurort całkowicie upadnie.

Żeby było ciekawiej, naszym zadaniem nie będzie wyłącznie rozbudowywanie kurortu, ale też… ustalanie w nim cen. Będziemy musieli balansować pomiędzy ceną popytu a ceną podaży, w ten sposób, by ściągnąć do naszego kurortu maksymalną liczbę Klientów. Jeśli chcesz przekonać się, że to nie takie łatwe, rzuć wyzwanie i Beach Resort Simulator pobierz na swój komputer.

Na szczęście, żeby nie było tak trudno, producent gry udostępnił prosty samouczek, dzięki któremu szybko dowiemy się, jak sprawić by nasze dochody, przyrastały jak najszybciej.

Język interfejsu

Zwykle gry, które pojawiają się w naszym serwisie, są dostępne w kilku językach (w tym też w polskim). Zwykle też tego faktu nie odnotowujemy. Jednak w przypadku Beach Resort Simulator, zrobimy wyjątek. Gra jest bowiem dostępna również w wersji… kaszubskiej.

Kwestie i wymagania techniczne

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player

  • procesor – Dual Core 1.6 GHz,
  • pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB GeForce 405/ Radeon HD 5400 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 500 MB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP/Vista/7/8

Beach Resort Simulator Pobierz

Symulator kurortu nadmorskiego

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *