20 czerwca 2024

Bear Simulator Download

Każdy z nas wie jak żyją ludzie, przecież jest to dla nas normalne. Lecz czy ktoś się zastanawia, jakie życie prowadzą zwierzęta? Ich życie może być bardzo ciekawe. Dla tych, których interesuje życie czworonożnych istot, wymyślono coś specjalnego, a mianowicie symulatory zwierząt. Na początku serca graczy zostały podbite przez symulator kozy, teraz jednak nadeszła pora na Bear Simulator, czyli symulator niedźwiedzia. Zainteresowani życiem tych pięknych, a zarazem niebezpiecznych zwierząt? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Bear Simulator Download, a następnie będzie można pobrać grę i zainstalować ją na swoim komputerze.

Bear Simulator Download PC CODEX

Bear Simulator Chomikuj

Pobierz za Darmo!

Bear Simulator to gra zdecydowanie odróżniająca się od pozostałych symulatorów konkurencyjnych produkcji. Jak wynika z nazwy, gracz wciela się w rolę niedźwiedzia zamieszkującego dziką przyrodę. Gra została stworzona przez jednoosobowe studio Farjay. Fundusze na realizację gry zbierano za pośrednictwem akcji na serwisie Kickstarter. Potrzebowano 29 tysięcy dolarów, a już 27 dni przed końcem akcji na koncie było ponad 19 tysięcy.

Akcję gry gracz obserwuje w pierwszej osobie, nazywanej przez twórców FPB (First Person Bear). Każdy gracz będzie mógł dostosować misia do swoich potrzeb. Do jego zadań będzie należało wszystko to, co w swoim życiu robią niedźwiedzie, czyli, jak nietrudno się domyślić – spanie, zaspokajanie głodu rybami, roślinami lub miodem ukradzionym pszczołom, eksploracja otoczenia czy odkrywanie tajemnic lasu. Jednak jak to w lesie bywa, niedźwiedź spotka też inne zwierzęta, z którymi niejednokrotnie trzeba będzie stanąć do walki. Jak wiadomo, z niedźwiedziem mało kto jest w stanie wygrać, wystarczy mu więc wyłącznie siła niedźwiedzich łap, która będzie w stanie zmiażdżyć przeciwnika. Siła ta przyda się również do niszczenia przeszkód blokujących przejścia na drodze misia. Jednak mimo wrogich istot w życiu niedźwiedzia, nie zabraknie też tych, które będą żyć z nim w zgodzie. Natomiast energię, którą zwierzę straci podczas codziennego życia, będzie można uzupełnić w nocy, podczas głębokiego snu w swojej jaskini.

Ważną częścią gry są statystki naszego misia. Będzie on opisywany przez takie cechy jak siła, inteligencja, żywotność, umiejętność pływania czy nawet szczęście, czyli wszystkie elementy, które niedźwiedziom przydają się w realnym świecie. Z czasem elementy te wchodzą na coraz wyższe poziomy, dzięki czemu nasz niedźwiadek staje się lepszy, silniejszy, szybszy, mocniejszy, mądrzejszy itp.

Strona techniczna gry należy raczej do skromniejszych, jednak zadbano o takie elementy jak cykl dobowy, zróżnicowane środowisko (zaśnieżone góry, łąki itp.), a nawet warunki pogodowe, które ulegają zmianom. Czyli podstawowe elementy otoczenia niedźwiedzia zostały odwzorowane. Planowana premiera gry na świecie odbędzie się w 2016 roku. W Polsce niestety na razie nie ma planów wydania tej gry, jednak polscy gracze będą mogli cieszyć się symulatorem niedźwiedzia, tylko że w obcym języku.

Podsumowując, symulator niedźwiedzia jest bardzo ciekawą, a zarazem niezwykłą grą. Twórcy mieli świetny pomysł na grę, przez co powstał ten nietypowy symulator. Z całą pewnością spodoba się wszystkim graczom, zarówno tym starszym jak i młodszym. Życie misia może zainteresować każdego, więc warto pobrać grę i samemu przekonać się, jak trudne jest życie niedźwiedzia. Po zagraniu w tę grę już nikt nie powie, że życie niedźwiedzia polega wyłącznie na spaniu i jedzeniu.

Bear Simulator – Symulator Niedźwiedzia Pobierz

Bear Simulator Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Bear Simulator Chomikuj
  • Pobierz Bear Simulator PC Torrent
  • Exsite Bear Simulator Pobierz za darmo
  • Pebx Bear Simulator Download Free
  • CODEX Bear Simulator Free Download
  • Symulator niedźwiedzia Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *