25 września 2023

Body of Evidence Download

Body of Evidence to dość oryginalna gra, stworzona przez polskie studio Empyrean. Zadaniem naszego głównego bohatera, jest zatarcie wszelkich śladów, które mogłyby narzucić podejrzenia co do popełnienia morderstwa.

Body of Evidence Download pełna wersja

Body of Evidence warez-bb

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra rozpoczyna się dość oryginalnie. Jak na Body of Evidence przystało, budzimy się w pewnym pokoju. I nic specjalnego nie byłoby w tym wszystkim, gdyby nie fakt, że… obok nas leżą zwłoki. I że prawdopodobnie to my przyczyniliśmy się do tej śmierci. Żeby było ciekawiej, słyszymy przenikające przez drzwi odgłosy kroków. W pewnym momencie przeradzają się one w coraz głośniejsze łomotanie do drzwi. Mamy tylko kilka minut na to, by usunąć z pokoju ciało, poukładać meble, wytrzeć ślady krwi i… wpuścić gości.

W związku z tym, że doskonale radzimy sobie w tej roli, z biegiem czasu zaczynamy w ten sposób zarabiać. I to właśnie płatna realizacja zleceń, będzie tematem przewodnim naszej rozgrywki. Jeśli więc chcesz spróbować swoich sił w tym – jakby to powiedzieć – oryginalnym zajęciu, pobierz na swój komputer Body of Evidence Download i… zacieraj ślady morderstw. Pamiętaj jednak, że SI nie śpi…

Mechanika gry

W gruncie rzeczy schemat rozgrywki wygląda tutaj bardzo prosto. Misja zaczyna się od telefonu, w którym otrzymujemy informację na temat miejsca morderstwa i ewentualne wskazówki, w jakich okolicznościach do niego doszło.

Następnie wybieramy się do sklepu, w którym kupujemy potrzebne nam środki czyszczące. Oczywiście musimy pamiętać o tym, że dobór odpowiednich artykułów jest zależny od rodzaju i specyfiki danego morderstwa.

Następnym krokiem jest przybycie w wyznaczone miejsce i… zabranie się do pracy. Niestety, jak to w tej „branży” bywa – ktoś zaczyna pukać do drzwi. Na początku możemy go w jakiś sposób zniechęcić do dalszego pukania, bądź po prostu odwrócić jego uwagę. Jednak z biegiem czasu (zwykle po kilkunastu minutach), musimy wspomniane drzwi w końcu otworzyć.

Kolejnym etapem misji jest sprawdzanie lokalizacji. Po otwarciu drzwi, do danego pokoju wchodzi SI, który analizuje go pod względem ewentualnych śladów morderstwa. Na podstawie przeprowadzonej przezeń analizy, przyznaje się punkty a także… przyznaje odpowiednie wynagrodzenie. W razie pomyślnego wykonania zadania, awansujemy również w lokalnym półświatku, co przedkłada się na większą reputację i zwiększoną liczbę zleceń.

Zaletą gry jest niewątpliwie duże zróżnicowanie otaczających nas wnętrz. Inaczej ślady morderstwa będzie się usuwać w małym pokoju a inaczej… w sali gimnastycznej. Dostępnych lokacji jest aż 30. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić się w każdej z nich, koniecznie pobierz Body of Evidence Download na swój komputer i sprawdź swoje „umiejętności”.

Tryby gry

Niestety, nie mamy dobrej wiadomości dla wszystkich miłośników gier typu multi. W Body of Evidence pogramy tylko solo, w trybie single player. Stratę tą kompensuje jednak wysoki poziom zaprogramowanej sztucznej inteligencji, która analizuje pomieszczenie pod kątem każdego szczegółu. Pobierz Body of Evidence Download i sprawdź swoją drobiazgowość!

Optymalne wymagania sprzętowe

  • – Procesor – Core i5-2300 / AMD Athlon X4 760K or better
  • – Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • – Karta graficzna – AMD AMD Radeon™ RX580 , z 4GB, VRAM

Body of Evidence Pobierz – reloaded

3dm pc Body of Evidence crack

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Body of Evidence Reloaded
  • Warez-bb Body of Evidence torrent PC
  • Free Body of Evidence Do pobrania
  • Za darmo Body of Evidence zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *