22 września 2023

Brick Rigs Download

Brick Rigs to dość oryginalny symulator, w którym wcielamy się w rolę genialnego konstruktora, tworzącego różne wehikuły. Naszym zadaniem podczas prowadzenia rozgrywki, będzie konstruowanie pociągów i samochodów, samolotów i… promów kosmicznych. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest studio Lukasa Rustemeyer’a.

Brick Rigs Download – do pobrania na PC

Brick Rigs steam

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Podstawowym elementem interfejsu gry, jest charakterystyczny, trójwymiarowy edytor, w którym będzie można tworzyć specjalne wehikuły, charakteryzujące się wysokim stopniem zróżnicowania technicznego. Naszym zadaniem będzie tworzenie wszystkiego, co tylko może poruszać się po torach, drogach, morzu i… powietrzu. Jeśli więc lubisz konstruktorskie symulatory, w których można budować różne złożone maszyny, koniecznie pobierz na swój komputer Brick Rigs Download i przekonaj się, jak wszechstronna i ciekawa jest to pozycja. Warto również zaznaczyć, że dzięki integracji ze Steam’em, gracz może dzielić się swoimi dziełami z innymi pasjonatami.

Stworzone w ten sposób wehikuły, możemy poddawać przeróżnym próbom. Możemy np. ścigać się nimi na specjalnych torach, toczyć pojedynki z cyklu „demolition” a także… wykorzystywać je do widowiskowych starć w powietrzu. Jednym słowem, grę tę pokocha każdy, kto lubi urozmaiconą formę rozgrywki. Jeśli i Ty należysz do grupy tych osób, koniecznie pobierz na swój komputer Brick Rigs Download i przekonaj się, jak wiele w konstruktorskim świecie, może zdziałać taki pasjonat, jak Ty.

Kwestie i uwarunkowania techniczne

Drugą, po złożoności prowadzonej rozgrywki mocną stroną gry, jest oczywiście… bardzo zaawansowany silnik fizyczny. Dzięki temu, los naszych wehikułów nigdy nie będzie ten sam. Czasem rozpadną się one po dłuższym locie, a czasem – tuż po rozpoczęciu przejażdżki (bądź przelotu). Może się też zdarzyć, że specyficzne błędy w konstrukcji wehikułu, doprowadzą do jego efektownego zniszczenia (np. za pośrednictwem widowiskowej eksplozji).

Z tym wiąże się kolejna, mocna strona tej gry a konkretnie jest nią ciekawie prezentująca się szata graficzna. Trójwymiarowe modele poszczególnych komponentów (jak i same eksplozje) charakteryzują się bardzo dużym stopniem złożoności i realistycznym odwzorowaniem. Uwagę gracza zwraca również otoczenie, w którym przyjdzie mu się poruszać. Będzie ono miało niebagatelny wpływ na sposób poruszania się naszego wehikułu.

Tryby gry

Kolejną zaletą Brick Rigs, jest zaimplementowanie w niej dwóch podstawowych trybów gry: single i multiplayer. Oznacza to, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest on samotnym, genialnym konstruktorem, czy też pracującym w kooperacji miłośnikiem technicznego eksperymentowania. Jeśli jesteś jednym z nich, to koniecznie pobierz na swój komputer Brick Rigs Download i sprawdź się w roli awangardowego konstruktora niesamowitych i wyjątkowych wehikułów.

Optymalne zalecenia sprzętowe

  • – Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 1080
  • – Ram: 16 GB DDR4 2400 / 2800 MHz SDRAM
  • – Procesor: Intel® Core™ i7
  • – Dysk twardy: SSD 256GB/512GB.

Brick Rigs Pobierz / zainstaluj na PC

Brick Rigs Download crack

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Brick Rigs Reloaded
  • Warez-bb Brick Rigs torrent PC
  • Free Brick Rigs Do pobrania
  • Za darmo Brick Rigs zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *