25 września 2023

Bridge Project: Symulator Budowy Mostów Pobierz

Pełna wersja już za darmo Bridge Project: Symulator Budowy Mostów Pobierz z naszej strony na swój komputer. Bridge Builder 2 jest już drugą częścią z serii logicznych gier, które są symulacją inżynierii mostów. Producenci z studia Caipirinha Games przebudowali gruntownie model rozgrywki, przy tym wprowadzając nowe rozwiązania np. w pełni nowy silnik graficzny.

Bridge Project: Symulator Budowy Mostów Pobierz [PL]

Symulator Budowy Mostów

Pobierz za Darmo!

Tak jak w pierwszej części z roku 2004, naszym zadaniem jest zaprojektować jak i zbudować oraz zrobić test mostu. Główna kampania zaoferuje nam dokładnie 48 scenariuszy. Będą się one różnić specyfikacją otoczenia czyli tereny uprzemysłowione, góry, miasta oraz różnymi dostępnymi materiałami i ich właściwościami.

Dołożono wiele starań, aby gracze poczuli dużą swobodę w swych działaniach. Każde z zadań możemy ukończyć na różne sposoby. Wszystko będzie w zależności od inwencji konstruktora, jaki rodzaj mostu połączy dwa brzegi oraz jaki wygląd będzie mieć cała konstrukcja. Materiały budowlane jakie będą do naszej dyspozycji to m.in. stal, beton, drewno oraz wiele elementów mechanicznych i pneumatycznych. Pobierz Bridge Project: Symulator Budowy Mostów za darmo i sprawdź czy nadasz się na konstruktora czy projektanta mostów.

Porównując do pierwszej części gry, bardzo został rozbudowany element rozgrywki, który jest związany z testowaniem. Stabilność jak i wytrzymałość naszej konstrukcji możemy sprawdzić nie tylko poprzez użycie aut, pociągów czy też statków jeśli to most zwodzony, lecz także ściągając pojazdy takie jak autobusy czy czołgi. Aby urozmaicić jeszcze nieco zabawę wzniesione przez nas mosty muszą nie tylko sprostać działaniom grawitacji ale także różnym siłą natury jak silny wiatr, trzęsienie ziemi czy burze.

Bridge Project: Symulator Budowy Mostów trailer

Bridge Builder 2 posiada dwa poziomy trudności – łatwy dla graczy początkujących oraz trudny dla już zaawansowanych konstruktorów czy inżynierów. Do gry zostały wbudowane funkcje społecznościowe które pozwolą nam porównać swoje umiejętności i rozwiązania konstrukcji z wieloma innymi graczami. Natomiast używając oficjalnego serwisu fanowskiej społeczności możemy wymieniać się scenariuszami stworzonymi przez nas przy pomocy edytora poziomów. Jeśli kiedyś myślałeś zostać inżynierem mostów, lub fascynuje Cię budowa mostów możesz teraz dostać grę w pełnej wersji za darmo Bridge Project: Symulator Budowy Mostów Pobierz w polskiej wersji językowej!

Bridge Builder 2 Download

Symulator Budowy Mostów Pobierz  za darmo!

bridge 2 download

Pobierz za Darmo!

  • Bridge Project: Symulator Budowy Mostów Pobierz za darmo
  • Bridge Project: Symulator Budowy Mostów Download Free
  • Pobierz Symulator Budowy Mostów Chomikuj
  • Download Symulator Budowy Mostów Exsite
  • Bridge Builder 2 Download
  • Bridge Builder 2 Pobierz
  • Download Bridge Builder 2 Torrent

One thought on “Bridge Project: Symulator Budowy Mostów Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *