24 września 2023

Bus Simulator 16 Download

Jeśli zawsze spoglądacie z zazdrością na kierowcę autobusu zastanawiając się, co może on czuć zamykając pasażerowi drzwi przed nosem albo gwałtownie hamując przed światłami na skrzyżowaniu – właśnie otrzymaliście grę, która może odpowiedzieć Wam na wiele pytań. Pobierając Bus Simulator 16 Download możecie poczuć się jak kierowca autobusu miejskiego. Co więcej, od razu zostaniecie rzuceni na głęboką wodę. Nie będą Wam pisane nieskomplikowane trasy w sennych miasteczkach, od razu bowiem zaczniecie przemykać ulicami niemieckich metropolii.

Bus Simulator 16 Download

Bus Simulator 16 Download

Pobierz za Darmo!
Firma Astragon Software nie jest deweloperem anonimowym, a Bus Simulator 16 to kolejna odsłona popularnej serii gier, w których kierowca autobusu zaznajamia się z jasnymi i ciemnymi stronami pracy w wielkim mieście. Nie oznacza to jednak, że tytuły opowiadające o losach kierowcy różnią się między sobą przede wszystkim liczbą porządkową, jaką zostały oznaczone. Tym razem przy grze pracowało austriackie studio StillAlive, które gracze mogą kojarzyć choćby z przygodowej gry akcji Son of Nor. Austriacy nie stanęli przed łatwym wyzwaniem, należy jednak przyznać, że poradzili sobie z nim naprawdę dobrze.

Oczywiście, w pewnych przypadkach o zmianach nie może być mowy, jeśli więc zdecydujemy się na przetestowanie gry dzięki opcji Bus Simulator 16 Download, po raz kolejny znajdziemy się za kierownicą autobusu komunikacji miejskiej. Tym razem powinniśmy się jednak spodziewać, że nasze zadania nie będą ograniczały się wyłącznie do kierowania pojazdem. Twórcy poszli o krok dalej odwzorowując nie tylko wybrane, ale niemal wszystkie aspekty związane z jego pracą. Jeśli więc wydaje się, że nasze zadania będą proste, musimy pogodzić się z tym, że jesteśmy w błędzie. Tym razem będziemy wchodzić w interakcję z przewożonymi przez nas pasażerami sprzedając im bilety oraz reagując na sytuacje losowe, w których nasza interwencja może się okazać niezbędna.

Trailer – Bus Simulator 16

Kluczowe znaczenie nadal ma opanowanie tych zasad, które odnoszą się do jazdy autobusem w zgodzie z zasadami wyznaczanymi przez przepisy kodeksu drogowego, musimy być więc punktualni, a przewożeni przez nas pasażerowie powinni czuć się przynajmniej w miarę bezpiecznie. Jeśli jednak liczymy na to, że nasza kariera będzie się rozwijała, musimy zdawać sobie sprawę z charakterystycznego dla tej części gry rozbudowanego systemu rekrutacji. Nasze zaangażowanie i skuteczność są systematycznie oceniane, a od tego, jak wysoka jest reputacja kierowcy zależy między innymi to, jak wielu pasażerów będziemy zabierać w kolejne trasy. Nie będziemy już więc zwykłymi trybikami w wielkiej korporacyjnej machinie, szybko okaże się bowiem, że podejmowane przez nas działania nie pozostaną bez wpływu na rozwój przedsiębiorstwa komunikacyjnego postrzeganego jako całość. Jeśli więc zgodzimy się na pewne uproszczenie, możemy przyjąć, że im my będziemy lepsi, tym lepiej będzie i jemu.

Warte podkreślenia jest i to, że gra dysponuje oficjalną licencją niemieckiej firmy MAN będącej jednym z największych producentów tak autobusów, jak i samochodów ciężarowych. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mogli spersonalizować, czy to samej nazwy firmy komunikacyjnej, czy to pojazdów przez nas wykorzystywanych. Ściągnięcie gry Bus Simulator 16 Download zagwarantuje nam więc wiele godzin udanej zabawy – emocji, stresu, a często również rozbawienia, życie kierowcy autobusu nie jest bowiem nudne nawet, jeśli codziennie powtarza tą samą trasę. Okazuje się przy tym, że możemy korzystać także z rozgrywki wieloosobowej, do wspólnego prowadzenia autobusów możemy więc zaprosić przyjaciół.

Bus Simulator 16 Pobierz – Pełna Wersja

Symulator Autobusu

Bus Simulator 16 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Bus Simulator 16 Torrent
  • Pobierz Bus Simulator 16 Chomikuj
  • Bus Simulator 16 Pobierz za darmo
  • Exsite Bus Simulator 16 Download Free
  • Pebx Bus Simulator 16 Free Download
  • Symulator Autobusu 2016 Pobierz

2 thoughts on “Bus Simulator 16 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *