17 maja 2024

Bus Simulator 18 Download

Bus Simulator 18 to kolejna odsłona bogatej już serii austriackiego studia StillAlive, które odpowiedzialne jest również m.in. za tytuł Son of Nor. Bus Simulator 18 jest dostępny na platformę PC Windows. Producentem gry jest z kolei firma astragon Entertainment, która jest również wydawcą Construction Simulator 2015. Gra zapowiada się naprawdę ciekawie i interesująco zwłaszcza dla tych osób, które są fanami wszelkiego rodzaju realistycznych symulatorów. Jeśli należysz do grona takich osób, to ten tytuł musi znaleźć się na Twojej półce. Pobierz Bus Simulator 18 Download i rozwijaj swoją karierę jako kierowca autobusu miejskiego.

Bus Simulator 18 Download pełna wersja

Bus Simulator 18 torrent

Pobierz za Darmo!

Głównym zadaniem gracz jest wcielenie się w postać kierowcy autobusu miejskiego, który musi przewozić pasażerów z punktu A do punktu B. Należy sobie jednak jasno powiedzieć, że gra nie jest nudna ani monotonna, ponieważ deweloperzy zadbali o to, by gracz doświadczył wszystkich trudów tego zawodu. Ponadto bohater musi radzić sobie nie tylko z sytuacjami losowymi, ale musi również wchodzić w interakcje z pasażerami. Płynna jazda, radzenie sobie z korkami, dbanie o terminowość przejazdów zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, konieczność sprzedawania biletów podróżnym, wysuwanie platformy dla osób niepełnosprawnych czy radzenie sobie z zaciętymi drzwiami to jedynie kilka, z całej masy zaplanowanych przez autorów sytuacji, w których ma znaleźć się gracz. Ponadto nie należy zapominać również o ewentualnych awariach, a także zmiennych warunkach atmosferycznych, do których należy dostosować swój  styl jazdy. Rozgrywka toczy się na ulicach niemieckiej metropolii, a im gracz jest lepszy i zdobywa więcej klientów oraz ich zaufanie, tym zdobywa więcej punktów reputacji. Te z kolei prowadzą do podwyższania poziomów i odblokowywania kolejnych dzielnic miasta. Ponadto warto również wspomnieć, że im więcej pasażerów zadowolonych z naszego bezpiecznego stylu jazdy, tym większe przychody dla przedsiębiorstwa.

Deweloperzy zaimplementowali do gry również tryb kariery, dzięki któremu bohater w późniejszym czasie ma również dostęp do kolejnych, coraz lepszych pojazdów. Ponadto warto również wspomnieć, że deweloperzy porozumieli się z poszczególnymi przedsiębiorstwami produkującymi prawdziwe autobusy, ponieważ w omawianym tytule znalazły się licencjonowane autobusy niemieckiej firmy MAN oraz Daimler Buses. Pobierz Bus Simulator 18 Download i rozpocznij swoją karierę jako jeden z najlepszych kierowców autobusów miejskich.

Bus Simulator 18 to gra wysokiej jakości, która charakteryzuje się bardzo ciekawą grafiką oraz wciągającą fabułą. Ponadto tytuł jest bardzo realistyczny, a symulator został dobrze zoptymalizowany i działa bardzo płynnie. Warto wspomnieć, że gra działa w oparciu o silnik Unreal Engine 4, który jest niezwykle wydajny. Co ciekawe, tytuł posiada również synchroniczny tryb multiplayer. Jeśli jesteś miłośnikiem tego typu gier, to ta produkcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Koniecznie pobierz Bus Simulator 18 Download i rozwijaj swoje umiejętności w roli fantastycznego kierowcy miejskiego autobusu.

Bus Simulator 18 Pobierz codex

Bus Simulator 18 steam

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Bus Simulator 18 Reloaded
  • Warez-bb Bus Simulator 18 torrent PC
  • Free Bus Simulator 18 Do pobrania
  • Za darmo Bus Simulator 18 zainstaluj chomiku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *