4 października 2023

Car Mechanic Simulator 2014 Download

Jesteś mechanikiem, lub chciałbyś nim zostać? Ta gra odmieni Twoje podejście do tego zawodu, naucz się dużo potrzebnych rzeczy, Car Mechanic Simulator 2014 Pobierz już dziś i zdobądź darmową grę na swój komputer. Jak sama nazwa wskazuje jest to symulator mechaniki samochodowej, utworzony przez studio Red Dot Games. Car Mechanic Simulator 2014 Download – oprócz tej produkcji, firma ma już za sobą takie gry jak Rally Poland, Pluszaki Rozrabiaki, Need for Russia 4 czy American Lowriders.

Car Mechanic Simulator 2014 Download

Car Mechanic Simulator 2014 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Gdy już masz Pobrany na swoim komputerze Car Mechanic Simulator 2014, szybko uświadomisz sobie, że będziesz pracował jako mechanik samochodowy, który musi zdiagnozować i naprawić usterkę pojazdu, kupując potrzebne do tego części. Misje te nie są łatwe dla gracza, mamy możliwość wybrania aż 70 scenariuszy. Od producentów mamy do dyspozycji parę pojazdów oraz setki części do wykorzystania, więc trudno będzie podać przyczynę usterki.

Car Mechanic Simulator 2014 Download – gdy dostaniemy w swoje ręce zepsuty pojazd musimy zdiagnozować 150 różnych części, z których składa się cały samochód. Do tej pracy mamy do dyspozycji specjalne narzędzia który powinien posiadać każdy ceniący się mechanik, takie jak podnośnik czy klucze. Możemy mieć różne zadania do wykonania, począwszy od zepsutego układu kierowniczego, zawieszenia i skrzyni biegów. W tym celu musimy dokładnie zbadać wszystkie elementy samochodu, aby dotrzeć do punktu rozwiązania problemu. Usterki możemy też sprawdzać przy pomocy jazdy próbnej samochodem naszego klienta, oraz testu diagnostycznego. Gdy już znajdziemy przyczynę zepsucia tego pojazdu, mamy do wyboru dwie opcje – albo naprawić zepsutą część, albo kupić nową zamówioną w sklepie. Car Mechanic Simulator 2014 Pełna wersja ma grafikę w trójwymiarze, która wykonana jest bardzo dobrze i spełnia swoją rolę w grze.

Car Mechanic Simulator 2014 Pobierz – Pełna Wersja na PC

Car Mechanic Simulator 2014 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Car Mechanic Simulator 2014 Torrent
  • Pobierz Car Mechanic Simulator 2014 Chomikuj
  • Car Mechanic Simulator 2014 Pobierz za darmo
  • Pebx Car Mechanic Simulator 2014 Free Download
  • Car Mechanic Simulator 2014 PC Download
  • Exsite Car Mechanic Simulator 2014 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *