25 września 2023

Car Mechanic Simulator 2015 Download

Kolejna edycja symulatora mechaniki samochodów czyli Car Mechanic Simulator 2015 Download za darmo pełna wersja dostępna tylko u nas. Gra zadebiutowała z początkiem 2014 roku i stała się wielkim przebojem z najchętniej kupujących się gier symulacyjnych. Za tytuł odpowiada nasze rodzime rzeszowskie studio Red Dot Games a wydawcą jest PlayWay. Tym razem dzięki wsparciu użytkowników na popularnym serwisie Kickstarter była możliwość ukończenia produkcji.

Car Mechanic Simulator 2015 Download

Car Mechanic Simulator 2015 Download

Pobierz za Darmo!

Założenia rozgrywki jak i mechanika w Car Mechanic Simulator 2015 nie zostały zbytnio zmienione. Wcielamy się w właściciela samochodowego warsztatu, który pomału buduje swoją renomę przez naprawę samochodów, które pozostawili klienci jak i możemy kupować starsze samochody, odnawiać je i sprzedawać z zyskiem. Głównym naszym celem jak wiadome jest zarabianie pieniędzy, pozwolą nam one na rozwijanie interesu, a także odnoszenie coraz większego sukcesu.

W tej części gry w odróżnieniu do poprzedniczki misje będą generowane losowo, jako właściciel warsztatu możemy zdecydować którym autem zajmiemy się jako pierwszym w kolejności. Rozpoczynając pracę należy pamiętać że możemy się podjąć ograniczonej ilości zleceń, a na wykonanie mamy przydzieloną ilość czasu. Misje w Car Mechanic Simulator 2015 różnią się zakresem prac a także czasochłonnością, przekłada się to wszystko na zdobyte przez nas za naprawę profity. W grze znajdziemy 16 modeli pojazdów, które zbudowane są łącznie z 200 części. Podczas naprawy musimy zidentyfikować usterkę następnie zamówić nowe części i wymienić z uszkodzonymi. Nie zabraknie także dla nas misji w których będziemy mogli na zlecenie klientów tuningować samochody, czyli instalować ulepszenia wizualne oraz dodatkowe gadżety.

Nowością w tej części gry jest przede wszystkim możliwość zakupu i renowacji starych pojazdów, które kupujemy na aukcjach. Odnowione samochody możemy sprzedać i uzyskać zwrot z naszej inwestycji wraz z profitem. Jeśli jednak jesteśmy maniakami motoryzacji możemy zbudować swoją własną prywatną kolekcję. Do nas należy bowiem decyzja czy zarobione pieniądze przeznaczymy na hobby, czy też zainwestujemy w promocję i rozwój naszego warsztatu, by przyciągnąć do nas kolejnych klientów. Pobierz za darmo ten świetny symulator jakim jest Car Mechanic Simulator 2015 Download pełna wersja gry w języku polskim już czeka na Ciebie. Zostań najlepszym mechanikiem w najnowszym symulatorze mechanika samochodów.

Car Mechanic Simulator 2015 Pobierz za darmo

Car Mechanic Simulator 2015 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Car Mechanic Simulator 2015 Torrent
  • Pobierz Car Mechanic Simulator 2015 Exsite
  • Chomikuj Car Mechanic Simulator 2015 Pobierz za darmo
  • Pebx Car Mechanic Simulator 2015 Free Download
  • Crack Car Mechanic Simulator 2015 Download PC

4 thoughts on “Car Mechanic Simulator 2015 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *