25 września 2023

Car Trader Simulator Download

Jeżeli chciałbyś wcielić się w handlarza samochodami kliknij pobierz Car Trader Simulator Download i daj się pochłonąć procedurze sprzedaży aut, o jakiej nie śniłeś.

Car Trader Simulator Pobierz pełna wersja


Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Producentem i wydawcą gry są Live Motion Games oraz PlayWay. Gra jest symulatorem i strategią ekonomiczną, która weszła do sprzedaży 1 czerwca 2018 roku. Wydana jedynie na Microsoft Windows PC, ale prowadzone są rozmowy nad wprowadzeniem gry na również inne platformy.

Fabuła gry

W grze wcielamy się w dealera używanych samochodów, który poszukuje aut nadających się do naprawy i korzystnej sprzedaży. Klimat i atmosfera gry są wyjątkowe do tego stopnia, że zaraz po skończeniu rozgrywki ma się ochotę do niej wrócić – nic prostszego!

Świetny design i mapa gry pozwala na błyskawiczne wczucie się w klimat gry, która zabierze nas do świata placów samochodowych, szybkich zakupów, napraw i równie szybkiej sprzedaży po cenie atrakcyjnej zarówno dla kupców, jak i dla sprzedających.

Zasady gry

Gra rozpoczyna się z dosyć skromną sumą pieniędzy za którą, jak początkujący handlarz, musimy kupić samochód, zaprowadzić go do odpowiedniego serwisu, naprawić i doprowadzić do stanu używalności oraz sprzedać z zyskiem.

Od nas zależy, czy zakupimy samochód tylko delikatnie uszkodzony, czy będzie to wrak do kompletnej renowacji – koszta jakie ponosimy muszą się potem zwrócić, więc dobry plan jest podstawą dobrego zarobku. Można oczywiście używać języka korzyści, czyli nie mówić otwarcie u uszkodzeniach samochodu.

Do kosztów należy doliczyć lawetę, która będzie musiała sprowadzić samochód do warsztatu i marketing, bez którego nikt nie będzie wiedział o naszej propozycji samochodowej.

Przy dobrej taktyce i konkretnym działaniu szybko posuniemy się naprzód, a dopracowany, jednoosobowy tryb gry jest niezwykle wciągający, mimo tego, że dosyć prosty w obsłudze. Jeśli chcesz to sprawdzić kliknij pobierz Car Trader Simulator Download i zainstaluj grę, która stanowi świetny trening logicznego planowania.

Język korzyści, mnóstwo momentów doceniających dobrą negocjację, tysiące samochodów i ofert, wiele trudnych decyzji do podjęcia – to tylko niektóre z elementów gry, które się na nią składają.

Gracz powinien tak zoptymalizować proces, żeby sprzedać samochód jak najszybciej i po jak najwyższej cenie, dzięki czemu sprawnie zbuduje swoje imperium handlowe. Ważnym aspektem w grze jest budowanie reputacji, dzięki której sprzedaż może iść lepiej lub gorzej – warto pamiętać o pracowaniu nad nią, aby dostać się jak najwyżej na drabinę hierarchii dealerów samochodowych.

Car Trader Simulator Download na PC

Car Trader Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i3 3.1 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 470, 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8/10.
  • Direct X: DX 11.
  • crack Car Trader Simulator ściągnij chomikuj
  • torrent Car Trader Simulator download pebx
  • pełna wersja Car Trader Simulator do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *