28 listopada 2023

Castle Flipper Download

Jeżeli interesuje Cię średniowieczny klimat i masz ochotę zagłębić się w architekturę ówczesnych zamków pobierz Castle Flipper Download i poznaj je zarówno pod względem budowy, jak i majestatycznych wnętrz. Daj się ponieść średniowiecznej atmosferze rodem z kina.

Castle Flipper Pobierz pełna wersja

Castle Flipper PC

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Producentem gry jest Cool Tool Studio, a wydawcą popularne PlayWay. Premiera gry na Microsoft Windows PC zaplanowano na 2019 roku. Gatunek recenzowanej gry symulacyjnej to strategia ekonomiczna.

Fabuła gry

W grze wcielamy się w średniowiecznego rzemieślnika, który po trudach walki armii swojego króla musi doprowadzić do stanu używalności zamek, który został zdobyty. Nasza praca musi przynieść widoczne, zdecydowane efekty i to za pieniądze, które niestety nie są nieograniczone.

Jesteśmy odpowiedzialni za wzniesienie zburzonych murów i mostów, za łatanie dziur w ścianach i całkowite odbudowywanie budynków w obrębie zniszczonego, średniowiecznego zamku, który musi odzyskać świetność i stać się nową siedzibą naszego króla. Ściągnij grę Castle Flipper na PC.

Zasady gry

Rozpoczynamy od sprzątnięcia gruzów z rozsypanych jak klocki murów i łatania dziur w różnych jego stojących jeszcze ścianach. Na tym się jednak nie kończy. Jeżeli jest taka potrzeba musimy odbudować praktycznie całkowicie zburzone budowle w obrębie murów zamkowych,  tak również i mosty, które nie wytrzymały natarcia.

Kiedy mury już odbudujemy, patrząc z lotu ptaka na nasze dzieło, będziemy mogli wejść do środka i zająć się urządzaniem wnętrz, które będą musiały spełnić wymagania króla. Ciekawostką jest fakt, że wchodząc do środka, widzimy wnętrze z widoku pierwszej osoby.

Międzyczasie musimy zająć się ogrodem, czy raczej otoczeniem zamku godnego naszego króla. Sadzenie nowych drzew i rośli musi sprawić, ze zamek szybko odzyska swoją świetność sprzed ataku.

Na samym końcu, kiedy nasza renowacja dobiegnie już do mety nadejdzie czas na ucztę króla i jego poddanych. Biesiadowanie będzie odbywać się w salach przez nas urządzonych, także warto wziąć to pod uwagę podczas rozstawiania stołów i krzeseł, żeby dla nikogo nie zabrakło miejsca.

Jeżeli zawsze chciałeś uczestniczyć w średniowiecznych realiach bitewnych i pobitewnych, a z oczywistych względów nie masz możliwości cofnąć się w czasie kliknij pobierz Castle Flipper Download i wejdź w ten świat na wiele godzin przyjemnej zabawy.

Możliwość budowania starego zamku momentami praktycznie od jego podstaw sprawi Ci wiele radości, a jeśli pociąga Cię urządzanie wnętrz to dzięki tej symulacji będziesz mógł sprawdzić swoje możliwości w prawdziwym zamku z prawdziwymi meblami z tego okresu.

Castle Flipper Download do pobrania

Castle Flipper chomikuj

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i3 3.0 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660, 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • crack Castle Flipper ściągnij chomikuj
  • torrent Castle Flipper download pebx
  • pełna wersja Castle Flipper do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *