23 września 2023

Cattle and Crops Download

Cattle and Crops to nietypowa gra symulacyjna, w której wcielamy się we właściciela farmy. Naszym zadaniem jest jej ciągły rozwój, poprzez zaawansowane hodowanie roślin, zwierząt a także – wynajmowanie pracowników. Gra została stworzona przez studio Masterbrain Bytes. Ciekawostką jest fakt, że twórcy gry zebrali potrzebne fundusze na Kickstarterze i za zebrane środki stworzyli produkcję o wiele ciekawszą, niż sztandarowe produkcje znacznie większych producentów.

Cattle and Crops Download – Pełna Wersja PC

Cattle and Crops Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Twórcy Cattle and Crops nie ograniczyli się w swojej grze wyłącznie do zasiewu konkretnych rodzajów roślin na wybranym rodzaju gleby. Wręcz przeciwnie – gracz musi tutaj opanować trudną technikę jazdy poszczególnymi maszynami rolniczymi, wśród których są licencjonowane urządzenia takich firm jak Claas, Dammann, Horsch, Hawe, Stapel czy Mercedes-Benz. Obsługa wspomnianych maszyn jest bardzo realistyczna. Tym bardziej, że podczas poruszania się ich po naszym polu uwzględnia się zarówno kąt ustawienia lusterek, jak też rodzaj gleby, po której aktualnie się poruszamy. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak to jest poruszać się po polu prawdziwym, rolniczym kolosem, koniecznie pobierz na swój komputer Cattle and Crops Download i ciesz się najwyższym i najbardziej realnym poziomem rozrywki.

Kolejna ważną rzeczą w produkcji jest aspekt wyręczania nas przy różnych pracach. Od samego początku na naszym gospodarstwie mamy mnóstwo pracy. Musimy więc zatrudnić osoby, które będą nam pomagać. Naszym robotnikom możemy przydzielać konkretne zadania, w których z biegiem czasu będą coraz lepsi. Nawiasem mówiąc, Cattle and Crops jest doskonałym przykładem na to, że wykwalifikowana kadra to podstawa każdego przedsiębiorstwa.

W trakcie rozgrywki pojawiają się tez zwierzęta hodowlane. Oznacza to jednak, że po pierwsze – musimy mieć dla nich paszę a po drugie – musimy zatrudnić kogoś do pomocy przy nich. Zwłaszcza, jeśli nasze gospodarstwo się rozwinie a zwierząt będzie coraz więcej. Jeśli więc chcesz zostać nie tylko wirtualnym farmerem, ale też wirtualnym hodowcą zwierząt, koniecznie pobierz Cattle and Crops Download na swój komputer.

Całość mechaniki w grze uzupełnia pogoda, która ma ogromny wpływ na rozgrywkę. Na przykład długotrwała susza może sprawić, że nasze plony zaczną marnieć. Trzeba będzie więc doprowadzić wodę. W przeciwnym razie stracimy wszystko.

Tryby gry

Cattle and Crops umożliwia rozrywkę w trzech różnych trybach. Pierwszy z nich, to tryb fabularny. Wcielamy się tu w rolę konkretnej osoby i zarządzamy naszym rolniczym przedsiębiorstwem. Drugi tryb to rozgrywka stricte sandboxowa. Nie ma tu żadnych reguł i punktów doświadczenia. O wszystkim decydujemy sami. Wreszcie trzeci tryb to rozgrywka online – za jej pośrednictwem możemy zlecać (np innym graczom) zarządzanie naszą farmą. Koniecznie pobierz na swój komputer Cattle and Crops Download i wypróbuj wszystkie wspomniane tryby.

Acha i jeszcze jedno – twórcy gry zaimplementowali w niej dodatkowy tryb dla początkujących graczy. Wytknie on wszystkie błędy popełnione przez wirtualnego farmera i jednocześnie wybaczy je bez żadnych konsekwencji dla dalszej rozgrywki.

Wymagania sprzętowe:

  • Procesor – Intel® Core™ i7 6820HK
  • Pamięć operacyjna – GB DDR4 2400MHz SDRAM
  • Karta graficzna – NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5

Cattle and Crops Pobierz grę na PC

Cattle and Crops Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Cattle and Crops Crack Chomikuj
  • Pobierz Cattle and Crops Torrent Exsite PC
  • Pebx Cattle and Crops Pobierz za darmo
  • Skidrow Cattle and Crops Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *