27 listopada 2023

Children of a Dead Earth Download

Children of a Dead Earth to gra niezwykle ambitna, przed którą postawiono niełatwe zadanie pozostawania w zgodności z prawami fizyki i prezentowanie najnowszej wiedzy naukowej. Jeśli chcesz znaleźć się w świecie, który łączy w sobie cechy charakterystyczne dla symulatorów kosmicznych oraz gier strategicznych Pobierz Children of a Dead Earth Download najnowszą grę niezależnego studio Q Switched Productions.

Children of a Dead Earth Download – Pełna Wersja PC

Children of a Dead Earth pobierz

Pobierz za Darmo!

Jeśli chcesz wcielić się w admirała dowodzącego flotą statków kosmicznych Pobierz Children of a Dead Earth Download bardzo udaną grę łączącą w sobie elementy strategii i symulacji lotów kosmicznych. W trakcie podzielonej na misje fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza będziesz mógł śledzić kolejne etapy wojny domowej, która toczy się w Układzie Słonecznym.

Rozgrywkę w Children of a Dead Earth oparto na dwóch filarach – konstruowaniu statków kosmicznych i toczeniu międzyplanetarnych wojen. Zadbano o zgodność wszelkich zastosowanych w grze technologii z aktualnym stanem wiedzy naukowej. Jeśli chcesz projektować i budować statki kosmiczne Pobierz Children of a Dead Earth Download bardzo udaną grę, której akcję osadzono w kosmosie. Będziesz decydować o doborze rodzaju paliwa oraz budulca dla kolejnych modułów, a także o rodzajach zamontowanego uzbrojenia i grubości wielowarstwowego pancerza. Wszystkie występujące w grze technologie, zaczynając od rakiet, przez żagle magnetyczne, na działach plazmowych kończąc, mają oparcie w prawdziwej militarnej i naukową dokumentacji.

Aby podbić Układ Słoneczny trzeba znać nie tylko zasady działania broni laserowej oraz silników odrzutowych, lecz także dokładnie planować każdą dłuższą wyprawę, która musi odbywać się z wykorzystaniem wpływu grawitacji poszczególnych planet. Jeśli chcesz wybrać się na na Marsa wykorzystując orbitę Jowisza w charakterze kosmicznej wyrzutni Pobierz Children of a Dead Earth Download niezwykle emocjonującą grę osadzoną w realiach kosmosu. Warto zauważyć, że sam Układ Słoneczny odwzorowany jest w skali jeden do jednego, a całość działa w oparciu „N-Body Simulator„, który wykorzystywany jest w rzeczywistych podróżach kosmicznych przez NASA oraz do planowania trajektorii lotu sond kosmicznych.

Istnieją dwa tryby gry: kampania dla pojedynczego gracza oraz tryb piaskownicy. Jeśli chcesz w trybie piaskownicy swobodnie tworzyć kolejne wehikuły i prowadzić pasjonujące taktycznie kosmiczne bitwy ze sztuczną inteligencją Pobierz Children of a Dead Earth Download niepowtarzalną grę łączącą elementy symulacji i strategii.

Gra osadzona jest w trójwymiarowym dość realistycznym środowisku. Jeśli chcesz się przekonać jak skomplikowane są modele rakiet i statków oraz poznać tajniki sterowania nimi Pobierz Children of a Dead Earth Download jedyną taką grę osadzoną w kosmosie, w której połączono elementy strategii oraz symulacji lotów kosmicznych. Bardzo interesującym elementem tej gry jest wsparcie dla tworzonych przez graczy modyfikacji. Wsparcie to odbywa się przy wykorzystaniu platformy Steam i usługi Steam Workshop.

Children of a Dead Earth Pobierz grę na PC

Children of a Dead Earth download

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *