17 maja 2024

Cities in Motion 2 The Modern Days Download

Nowa seria Cities in Motion swój debiut miała już w 2011 roku na osobistych komputerach PC. Gatunek gry jak nie trudno się domyśleć to strategia ekonomiczna, która pokazuje rozwój transportu miejskiego w przestrzeni 100 lat. Najnowszą część z roku 2013 pobierzesz już za darmo na naszej stronie Cities in Motion 2 The Modern Days Download w pełnej wersji na PC. Pomysł na taki rodzaj gry został nieco średnio przyjęty wśród graczy. Producenci grupy Colossal Order przeanalizowali podstawkę i skupili się głównie na tym co graczom najbardziej przypadło do gustu czyli budowa dużych złożonych sieci komunikacji.

Cities in Motion 2 The Modern Days Download

Symulator współczesnej metropolii

Pobierz za Darmo!

Akcja gry „Symulator współczesnej metropolii – Transport i komunikacja miejska” została osadzona we współczesnym mieście. Naszym zadaniem jest budowa funkcjonalnej sieci komunikacji, przy użyciu dużego wachlarza środków transportu, co spowoduje rozwój miasta jak i zaspokoi potrzeby jego mieszkańców. Pobierz ten niesamowity symulator Cities in Motion 2 The Modern Days Download i sprawdź się jako zarządca miejskiej komunikacji.

W dostępnych pojazdach komunikacji zostały dodane po raz pierwszy trolejbusy, zastępujące znane już z pierwszej edycji helikoptery. Kompletnie został przemodelowany system tworzący rozkłady jazdy oraz bardzo rozbudowano możliwość ustalania cen biletów. Gra pozwala nam również budowę swoich fragmentów dróg, do tego celu możemy wybrać różne rodzaje nawierzchni, które cechują się odmiennym natężeniem ruchu pojazdów.

Jeśli chodzi o porównanie do pierwszej części, ta edycja posiada więcej trybów rozgrywki. Możemy spróbować naszych sił w kampanii lub także swobodnej grze. Dostępna będzie również rozgrywka wieloosobowa z wariantem współzawodnictwa lub trybem kooperacji. Pobierz Cities in Motion 2 The Modern Days Download za darmo w pełnej polskiej wersji i sprawdź czy potrafisz zarządzać siecią komunikacji miejskiej.

Symulator współczesnej metropolii: Transport i komunikacja miejska – Pobierz

Symulator współczesnej metropolii: Transport i komunikacja miejska

Pobierz za Darmo!

  • Cities in Motion 2 The Modern Days Pobierz
  • Pobierz Cities in Motion 2 The Modern Days Chomikuj
  • Cities in Motion 2 The Modern Days Exsite
  • Cities in Motion 2 The Modern Days Download Free
  • Symulator współczesnej metropolii Transport i komunikacja miejska Pobierz
  • Cities in Motion 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *