20 czerwca 2024

City Car Driving Download

Uczysz się jeździć? Chcesz poznać podstawy kierowania samochodem i nowe przepisy? To będzie symulator samochodowy dla Ciebie ! City Car Driving Download – pobierz i zainstaluj na komputerze. Jest to symulator edukacyjny mający na celu sprawdzić swoje umiejętności kierowania po wielkim mieście. Za produkcję odpowiada rosyjskie Forward Development i posiada aplikację 3D instruktor.

City Car Driving Download

City Car Driving Pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra jest stworzona dla niedoświadczonych kierowców. Cała zabawę rozpoczynamy od wyboru samochodu. Jest ich dużo, poczynając od kompaktów, po wozy średnie i klasy wyższej, oraz vany i ciężarówki. Samochody nie mają licencji, ale rozpoznanie ich nie sprawi nam problemów. Gdy wybierzemy pojazd ruszamy w drogę. Mamy bardzo dużo miejsca na naukę, miasto jest ogromne i wszystkie ulice są bardzo zdywersyfikowane. Również możemy wykorzystać tor wyścigowy dla gokardów, lub wjechać na górzyste drogi, lub też leśne.

City Car Driving Download – zaimpletowano w nim  realne zachowania fizyczne samochodu. Kolizje oraz jazda jest bardzo realna. Możemy rozpocząć naukę na placu manewrowym, pod czujnym okiem instruktora. Nasz tytuł szczególnie jest nastawiony na przestrzegania przepisów ruchu drogowego, nie ma tu mowy o wyścigach czy innych szaleństwach. W mieście w którym odbywamy naukę, mamy możliwość jeżdżenia po małych skrzyżowaniach, dużych, średnich jak i tych bardzo skomplikowanych. Jak przystało na miasto są też i ronda, autostrady, obwodnice i inne pojazdy, pociągi i tramwaje. Jak wiadomo, wszystko odbywa się też przy uczestnictwie pieszych którzy często wpadają na drogę bez żadnej ostrożności. Doba jak na realizm przystało trwa dwadzieścia cztery godziny, więc będziemy musieli dostosowywać swoje światła do warunków pogodowych.

W Pobranym City Car Driving, możemy użyć też funkcji wskazówek w sytuacjach zawachania na skrzyżowaniach czy innych trudnych zadaniach. W City Car Driving mamy swobodę poruszania się, jednak producenci postarali się też o system wykonywania poszczególnych zadań o różnym poziomie trudności, gdzie z wysoką precyzją musimy postawić czoła określonym manewrom.

Symulacja gry w City Car Driving do pobrania na komputer ma poparcie dla różnych kierownic. Osobom, którym gra w początkowej fazie nie usatysfakcjonuje, nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z edytora i pododawać własne elementy ( samochody), bądź zmienić istniejące funkcje w grze. Oprawa graficzna jest stosunkowo przejrzysta i szczegółowa. Wszystko jest wykonane z wysoką precyzją, odpowiednia dla początkujących kierowców w celu przygotowania przykładowo do egzaminu prawa jazdy.

City Car Driving Pobierz – Pełna wersja gry!

City Car Driving Download

Pobierz za Darmo!

  • City Car Driving Pobierz za darmo
  • Exsite City Car Driving Free Download
  • Pobierz City Car Driving Chomikuj Mods
  • Free Download City Car Driving Torrent
  • City Car Driving Download PC Pebx
  • Pełna Wersja City Car Driving Cracked

6 thoughts on “City Car Driving Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *