20 czerwca 2024

Construction Simulator 2 Download

Wiele osób w młodym wieku interesowało się koparkami, ciężarówkami i spycharkami. Mnóstwo dorosłych ludzi dalej fascynuje się tego typu zagadnieniami, nic więc dziwnego, że rynek symulatorów coraz mocniej się rozrasta. Jeśli chcesz sam przetestować dobrą grę tego typu, koniecznie pobierz Construction Simulator 2 download, już teraz usiądź za sterami jednego z kilkudziesięciu ciężkich pojazdów, poprowadź własną firmę budowlaną i spełniaj swoje marzenia! Wydawcą gry jest astragon Entertainment. Gra dostępna na platformach PC, PS4, XONE, iOS i AND.

Construction Simulator 2 Download

Construction Simulator 2 pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Produkcja niemieckiego studia weltenbauer. przenosi gracza do amerykańskiego stanu Westside Plains. W tym fantastycznym regionie gracz otrzymuje mnóstwo możliwości spełniania się jako pracownik i zarządca firmy budowlanej. Construction Simulator 2 to przede wszystkim symulator prac budowlanych, ale nie tylko. Tytuł ten pozwala w dużym stopniu na realizowanie założeń strategicznych, których odzwierciedlenie gracz znajdzie w kondycji jego wirtualnej firmy. Głównym zadaniem jest znalezienie złotego środka pomiędzy wydatkami i zarobkami, a także kupno nowych maszyn i modernizacja już posiadanych. To wszystko ma spowodować, by firma jak najlepiej radziła sobie na rynku i by gracz otrzymywał jak najlepsze zlecenia.

Jednak najistotniejszym elementem rozgrywki jest oczywiście praca na terenie budowy. Gracz może usiąść za sterami kilkudziesięciu pojazdów znanych producentów, wśród których można wymienić chociażby Caterpillar, ATLAS i STILL. Każda z maszyn zachowuje się inaczej, dlatego przed przystąpieniem do budowy warto jest zapoznać się z działaniem pojazdu. Gracz zostaje wrzucony do wielkiego, otwartego świata, w którym ma do wykonania tysiące zleceń. W sumie można podjąć się około 60 różnych rodzajów prac, z których każda będzie wymagała innego sprzętu. Nie wszystkie kontrakty są dostępne od samego początku, na część z nich trzeba będzie zapracować, zwiększając renomę firmy i podnosząc swoje kwalifikacje. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda fascynująca praca robotnika kierującego ogromnymi pojazdami, pobierz grę Construction Simulator 2 PC download i zasiądź za sterami niezwykłej maszyny budowlanej.

Choć gra pierwotnie została przygotowana na urządzenia mobilne, jej port na komputery osobiste prezentuje się naprawdę ładnie. Otoczenie jest zróżnicowane, ładne i ciekawe. Największą zaletą produkcji są wiernie odwzorowane maszyny budowlane. Każdy, nawet najmniejszy ich szczegół został odtworzony w grze, co oznacza, że jest to gratka dla prawdziwych fanów. Niemiecka produkcja oferuje wyłącznie tryb dla jednego gracza, który pozwala na setki godzin zabawy na wielu unikalnych placach budowy. Mnogość wyzwań zaimplementowanych w grze sprawia, że każdy, kto interesuje się tego typu tematyką, nie powinien być zawiedziony. Niskie wymagania sprzętowe oraz łatwy próg wejścia sprawiają, że w tę grę może zagrać praktycznie każdy, więc nie zwlekaj i ściągnij za darmo Construction Simulator 2, czyli jeden z najlepszych symulatorów maszyn budowlanych ostatnich lat. Przekonaj się, jak ciekawa może być praca operatora ciężkich pojazdów budowlanych.

Construction Simulator 2 Pobierz – Pełna Wersja PC

Construction Simulator 2 download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom II X3 720 2.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6850
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

 

  • crack Construction Simulator 2 pobierz na PC
  • torrent Construction Simulator 2 download pebx
  • chomikuj Construction Simulator 2 do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *