17 maja 2024

Cooking Simulator Download

Bycie kucharzem to ciężka praca. Do codziennych zadań należy przygotowywanie zróżnicowanych posiłków w oparciu o menu, składające się z kilkudziesięciu pozycji. To wszystko jest wyczerpujące, dlatego w przerwach od gotowania można oddawać się zabawniejszym czynnościom. Rzucanie noży, podpalanie kartonów, czy sianie szeroko pojętej demolki. Zainteresowany? W takim razie pobierz Cooking Simulator Download i przekonaj się, czy zawód kucharza jest właśnie dla Ciebie.

Cooking Simulator Download pełna wersja

Cooking Simulator torrent

Pobierz za Darmo!

Cooking Simulator jest zabawną produkcją z pogranicza symulacji. Warstwa fabularna nie odgrywa tutaj najistotniejszej roli. Przede wszystkim gracz wciela się w rolę kucharza, który musi wykonywać swoje obowiązki w restauracji. Praca w tym zawodzie niejednego doprowadziła do szału, dlatego możesz dać upust swoim emocjom i wylać swoją frustrację wyżywając się na kuchennym wyposażeniu.

Jak to wygląda od kuchni?

Akcja gry prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Gracz musi przygotowywać najbardziej wykwintne dania w oparciu o rozbudowane menu, składające się z ponad trzydziestu pozycji. Jako szef kuchni nie tylko możesz odtwarzać najbardziej znane dania, ale również wykazać się inwencją i stworzyć autorskie, gastronomiczne arcydzieło. Wśród składników, które będziesz miał do wyboru pojawią się warzywa, mięso oraz ryby. Różnorodne narzędzia kuchenne, które będą Ci udostępnione to nie tylko specjalistyczny nóż, ale i miski, garnki, kuchenki gazowe, piekarniki czy blendery.

W przerwie od gotowania możesz pozwolić sobie na istne kuchenne szaleństwo. Budowanie wieży z garnków, podpalanie starych kartonów na zapleczu i walczenie ze skutkami pożaru, rzucanie nożami do tarczy czy wybijanie szyb to tylko kilka z możliwości rozładowania napięcia.

Gracz jako szef kuchni ma nieskończenie wiele możliwości zachęcających do zabawy i kombinowania.

W grze jednak jak w życiu. Warto przykładać się do swoich działań, ponieważ o powodzeniu Twoich poczynań często decyduje zadowolenie tajemniczego klienta. Kiedy zdobędziesz pozytywne recenzje w serwisach społecznościowych, wówczas odblokujesz dostęp do wielu nowych przepisów. Ale to nie koniec. Ukoronowaniem wysiłków niekiedy ponad siły, jest zdobycie najcenniejszego trofeum świata gastronomii, gwiazdki Michelin, która jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem dla restauracji. Pokaż więc, że jesteś najlepszy i udowodnij to! Pobierz Cooking Simulator Download i pokaż światu, że jesteś prawdziwym artystą i wirtuozem w kuchni!

Gra wyróżnia się za sprawą wysokiej jakości grafiki. Trójwymiarowa oprawa graficzna zachwyca szczegółami. Olbrzymie wrażenie robi silnik fizyczny. Jarzyny krojone na plasterki lub ucierane na miazgę przy pomocy miksera, mięso smażone na patelni z wrzącym olejem, czy warzywa wrzucone do wrzącej wody pokazują jak mocno zadbano o najdrobniejsze detale. Otoczenie oraz szczegółowo zaprojektowane narzędzia, którymi posługujesz się w trakcie rozgrywki robią ogromne wrażenie. Dodatkowym atutem są towarzyszące w trakcie rozgrywki kuchenne odgłosy wzbogacone takimi dźwiękami, jak na przykład tłuczenie szklanych butelek. Brzmi ciekawie? A więc koniecznie pobierz Cooking Simulator Download i baw się doskonale jako prawdziwy szef kuchni i geniusz nowoczesnych dań!

Cooking Simulator Pobierz skidrow

Cooking Simulator torrent

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Cooking Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Cooking Simulator Torrent Pebx
  • Exsite Cooking Simulator Pobierz za darmo
  • Reloaded Cooking Simulator Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *