25 września 2023

Cosmonautica Download

Cosmonautica, to dość humorystyczna, sandboksowa gra, w której przejmujemy kontrolę nad statkiem kosmicznym, by następnie przemierzać nim Wszechświat i zdobywać coraz większą popularność i wpływy. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest niemieckie studio Chassing Carrots.

Cosmonautica Download – pełna wersja

Cosmonautica crack

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Zakładamy, że nie byłeś jeszcze kosmicznym handlarzem. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak taka profesja wygląda (w świecie wirtualnym), to koniecznie pobierz Cosmonautica Download na swój komputer. Dlaczego? Już tłumaczymy…

W Cosmonautica, wcielasz się w rolę kosmicznego kapitana pewnego statku, którym przemierzasz cały Wszechświat. Oczywiście Twoja zabawa właśnie na tym się nie kończy. Jako kapitan, rozbudowujesz swoją własną, prywatną firmę, której działalność opiera się właśnie na handlu. Czy można chcieć czegoś więcej?

 

Ano pewnie że można, a nawet trzeba! W Cosmonautica, do Twoich zadań, należy również dobór odpowiednich pracowników. Ci – jak to w rzeczywistym świecie – są różni. Niektórzy bardziej, a niektórzy mniej leniwi. Twoim zadaniem, jest taki wybór własnego personelu, by Twój kosmiczny startup możliwie jak najefektywniej się rozwijał.

Mechanika gry

To, że mamy do czynienia z tytułem sandboksowym, wcale nie jest przesadą. Cosmonautica to gra, w której faktycznie można bardzo dużo. Możemy na przykład, eksplorować losowo wygenerowane układy gwiezdne (co jeszcze bardziej zwiększa ich różnorodność), w poszukiwaniu różnych materiałów, które następnie możemy sprzedawać.

Oprócz tego, możemy wykonywać w grze szereg dodatkowych zadań, dzięki którym nasza spółka może zarabiać jeszcze więcej pieniędzy. Nie zabraknie też widowiskowych walk z innymi (wirtualnymi) graczami, którzy – podobnie zresztą jak i my – będą chcieli przejąć kontrolę nad kosmicznymi zasobami.

Jak już wspomnieliśmy, Cosmonautica jest symulatorem. Ale niebanalnym… Naszym zadaniem, będzie bowiem tankowanie naszego statku, reperowanie go (również po różnych kosmicznych bitwach) czy też modyfikowanie jego osprzętu. Przykład? Możemy np zainstalować na pokładzie naszego statku laboratorium, którego rolą będzie praca nad nowymi technologiami.

Oczywiście, do sprawnego zarządzania statkiem, będzie potrzebna odpowiednia załoga. Tej zaś, możemy wydzielać specjalne zadania. Jeśli tego nie zrobimy, może się okazać, że nasi załoganci przestaną w ogóle troszczyć się o los naszego statku. Jeśli więc szukasz gry – symulatora, w której nie tylko zarządzasz firmą ale przede wszystkim jej pracownikami – koniecznie pobierz na swój komputer Cosmonautica Download.

Tryby gry

Wbrew pozorom, Cosmonautica jest dostępny wyłącznie w trybie single player. Nasi przeciwnicy, o których pisaliśmy nieco wcześniej, to wygenerowane przez aplikację boty, które jednak charakteryzują się wysokim poziomem sztucznej inteligencji. Wszystko zaś, jest okraszone dużą dawką dobrego humoru. Jeśli więc szukasz dobrego, kosmicznego symulatora, przy którym będziesz się jednocześnie dobrze bawił, to Cosmonautica Download jest grą właśnie dla Ciebie.

Kwestie i wymagania techniczne

  • procesor – Intel Core 2 Duo 3.0 GHz,
  • pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
  • karta grafiki 768 MB GTX 460 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku twardym – 500 MB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7.8 64-bit

Cosmonautica Pobierz

Cosmonautica crack

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Cosmonautica Exsite
  • Pobierz Cosmonautica Torrent
  • Chomikuj Cosmonautica Pobierz za darmo
  • Pebx Cosmonautica Download PC
  • Crack Cosmonautica Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *