30 września 2023

Demolish & Build 2018 Download

Demolish & Build 2018 to fantastyczny symulator, który będzie idealną propozycją dla wielbicieli demolki i wznoszenia nowych budowli. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Noble Muffins, natomiast wydaniem gry zajęła się firma PlayWay. Omawiana produkcja jest kontynuacją poprzedniej części czyli Demolish & Build 2017, która została wydana na platformę PC Windows. Koniecznie pobierz Demolish & Build 2018 Download i przekonaj się na własnej skórze, jak doskonałą zabawą może być burzenie starych budowli i wznoszenie nowych obiektów.

Demolish & Build 2018 Download – Pełna Wersja PC

Demolish & Build 2018 pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra jest symulatorem, a więc gracz będzie obserwował całą rozrywkę z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Jego głównym zadaniem jest wcielenie się w rolę właściciela renomowanej firmy budowlanej, która zajmuje się zarówno burzeniem, jak i budową nowych inwestycji pod wynajem. Do dyspozycji gracza deweloperzy oddali cztery bardzo rozległe lokacje, gdzie każdy może uskuteczniać swoje destrukcyjne zapędy. Ponadto z uwagi na fakt, iż gracz jest właścicielem całej firmy, ma on do dyspozycji zespół podległych pracowników. Zatem gracz jest również zarządcą czasu pracy swoich ludzi, a także kontrolerem ich odpowiedniego wykonania. Pracownicy mają do dyspozycji wiele różnych narzędzi, jednak najczęściej i najchętniej korzystają z młota. Ponadto w firmie gracza można znaleźć również bardzo ciekawe maszyny, takie jak: koparki, walce drogowe, buldożery, dźwigi, ciężarówki, ładowarki, a także zdalnie sterowanego robota. Ten ostatni wykorzystywany jest do pracy w bardzo niebezpiecznych warunkach, aby nie narażać życia i zdrowia swoich pracowników.

Ważne jest, aby właściciel dbał o stały dopływ gotówki, a więc jego kolejnym zadaniem jest pozyskiwanie intratnych zleceń – zarówno na wyburzenia, jak i budowę. Zarobione w ten sposób pieniądze trzeba przeznaczyć na wypłatę dla pracowników, ale również na inwestycję w wysokiej jakości, trwały i odporny sprzęt. Można również pokusić się o modyfikację narzędzi i pojazdów, które bohater już posiada. Ponadto bardzo istotny jest fakt, że gracz samemu może także wziąć się za budowanie lub wyburzenia i ramię w ramię pracować ze swoimi ludźmi. W ten sposób pokazuje, że ciężka praca nie jest mu obca i buduje swoją dobrą reputację wśród ludzi w zespole. Brzmi naprawdę ciekawie? Uwielbiasz niszczyć różne rzeczy, a następnie odbudowywać je z powrotem? Jest w tobie odrobina destruktora? To koniecznie pobierz Demolish & Build 2018 Download i baw się doskonale w kolejnych etapach gry!

Demolish & Build 2018 może się pochwalić jedną nowością, której poprzednia część cyklu nie miała – chodzi o rozgrywkę w trybie multiplayer. Można świetnie się bawić z przyjaciółmi na sieci, lub prowadzić samodzielną rozgrywkę – wszystko zależy od indywidualnych preferencji gracza. Grafika nie odróżnia się za bardzo od realiów poprzedniej odsłony, jednak wszelkiego rodzaju wyburzenia są naprawdę realistyczne i zostały świetnie zaprezentowane. Pobierz Demolish & Build 2018 Download i zarządzaj zespołem swoich ludzi, aby doskonale wykonywać swoją pracę i budować renomę firmy!

Demolish & Build 2018 Pobierz grę na PC

Demolish & Build 2018 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Demolish & Build 2018 Crack Chomikuj
  • Free Download Demolish & Build 2018 Torrent Pebx
  • Exsite Demolish & Build 2018 Pobierz za darmo
  • CODEX Demolish & Build 2018 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *