27 listopada 2023

Derail Valley Download

Jeśli jesteś fanem pociągów i chciałbyś poczuć władzę nad tą ciężką maszyną kliknij pobierz  Derail Valley Download i wciel się w maszynistę z prawdziwego zdarzenia. Koszt gry na steam: ‎19,99 USD.

Derail Valley Pobierz pełna wersja

Derail Valley do pobrania

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Producentem i wydawcą jest firma ArtFuture, która planuje wydanie gry na PC w 2020 roku. Ciekawostką jest fakt, że gra została stworzona pod zestawy wirtualnej rzeczywistości, ale nie jest on wymagany do odbycia rozgrywki. Gra należy do gatunku symulacji.

Fabuła gry

W grze wcielamy się w maszynistę potężnego pociągu, który jest jednocześnie przedsiębiorcą. Zasiadając za sterami lokomotywy podejmujemy się różnych zleceń, które z zasady mają być dla nas opłacalne. Otwarty świat gry o powierzchni 256 km2 daje ogromne możliwości, z których powinniśmy podczas gry korzystać.

Zasady gry

Gra ustawiona jest w widoku z pierwszej osoby, czyli należy do gatunku FPP. Otwartość gry i jej ogromnego terytorium pozwala przyglądać się i podziwiać wielkie, gęste lasy, rozległe równiny i malownicze doliny rzek, które porośnięte bujną roślinnością, ukrywają wartkie wody porywane prądem.

Jednym z naszych podstawowych zadań jest zbieranie zleceń z piętnastu gałęzi przemysłu, które polegają na transporcie trzydziestu ładunków różnego typu. Pieniądze z transakcji możemy przeznaczać na kolejne zlecenia lub ulepszanie prowadzonej lokomotywy.

Wraz z kolejnymi poziomami i godzinami spędzonymi przy grze posiadamy coraz lepsze lokomotywy, czy też pociągi elektryczne, które możemy regularnie naprawiać, ponieważ jest nas na to stać.

Jako przedsiębiorca dbamy o stały dochód, który pozwala na sprawne funkcjonowanie maszyn i ich obsługi. Jednak jako maszynista mamy zdecydowanie bardziej skomplikowane zadanie, polegające na kierowaniu pociągiem.

Prowadzenie lokomotywy polega na kontrolowaniu przełączników, zaworów i dźwigni, ale przy tym wszystkim trzeba pamiętać o kontrolowaniu zegarów i torowiska, po którym jedziemy. Zbyt duża prędkość może wykoleić pociąg i sprawić, że zakończymy grę jako przegrani z kretesem.

Żadne zadanie w tej grze nie jest proste, ale skorzystanie ze szczegółowych, specjalnie dla niej przygotowanych instrukcji zdecydowanie to ułatwi.

Grafika samych lokomotyw jest zbliżona do realnej, ale tereny już nie są tak pięknie przedstawione, co odrobinę zakłóca widoki gry, ale nie na tyle, żeby z niej zrezygnować. Jeśli chcesz się zatem sprawdzić i życzysz sobie zostać maszynistą kliknij pobierz  Derail Valley Download i sprawdź się najpierw na symulatorze, który przybliży Ci wszystkie potrzebne informacje.

Oficjalna strona: http://www.derailvalley.com/.

Derail Valley Download do pobrania

Derail Valley skidrow

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-7500.
  • Pamięć: 12 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 760.
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8.1/10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • crack Derail Valley ściągnij chomikuj
  • torrent Derail Valley download pebx
  • pełna wersja Derail Valley do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *