23 września 2023

Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download

Praktycznie wszystkie symulatory lotnicze, mają to do siebie że w sposób niezwykle realistyczny odzwierciedlają symulowane statki powietrzne i realia w których te muszą służyć. Nie inaczej, jest w przypadku gry Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download, której zadaniem jest odzwierciedlenie możliwie na najdokładniejszy sposób realiów pilotowania samolotu Mig-15. Pozycja ta, jest kolejną częścią serii DCS: World stworzoną przez białoruskie studio Belsimtek założone w 2011 roku.

Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download

Digital Combat Simulator: Mig-15bis download

Pobierz za Darmo!

Skoro już omawiamy symulator Digital Combat Simulator: Mig-15bis, to musimy co nieco opowiedzieć o samolocie, który jest „głównym bohaterem” gry. Otóż Mig-15bis, został pierwszy raz przedstawiony w 1949 roku. Okazał się on bardzo dobrą konstrukcją, o niezwykle dużej sile ognia i jeszcze większej manewrowości. W ten sposób, stał się on jednym z najczęściej kupowanych samolotów w bloku komunistycznym (15 tysięcy egzemplarzy). W grze, staje on naprzeciw amerykańskim myśliwcom F-86 Sabre, które były najczęstszym przeciwnikiem dla Mig-15 podczas wojny w Korei. Ciekawostką jest fakt, że posiadacze symulatora Digital Combat Simulator: Mig-15bis mogą rozgrywać powietrzne bitwy z posiadaczami pozycji Digital Combat Simulator: F-86 Sabre.

Mechanika i specyfika gry

Symulator Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download to pozycja którą warto pobrać na swój komputer, głównie ze względu na płynność gry i jej realizm. Twórcy pozycji, studio Belsimtek, dołożyli wszelkich starań, by ich dzieło charakteryzowało się największym realizmem. Między innymi, przeniesiono do rozgrywki kompletny system uzbrojenia Mig-15bis, w skład którego wchodziły trzy działka – dwa kalibru 23 milimetry a trzecie – 37 milimetrowe. Mamy więc do dyspozycji bardzo dużą siłę ognia, choć gracz „wychowany” na symulatorach samolotów z późniejszego okresu Zimnej Wojny, może odczuwać na przykład brak rakietowych pocisków niekierowanych.

Trzeba przyznać, że twórcy gry – Studio Belsimtek, wykonało solidny kawał roboty. Grę Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download warto ściągnąć na swój komputer również ze względu na sam fakt, iż jest ona wyprodukowana w oparciu o wiedzę i doświadczenie specjalistów wojskowych, którzy mieli styczność z tym projektem. Warto dodać, że produkcja Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download to również bardzo dokładne odwzorowanie nie tylko interaktywnego kokpitu 6-DOF, ale też wszystkich systemów pokładowych tego nadzwyczaj popularnego i udanego Mig-a.

Tryby gry

Produkcję Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download, warto również pobrać na swój komputer ze względu na dwa tryby gry. W pierwszym z nich (Single) toczymy interaktywne boje powietrzne z przeciwnikami generowanymi przez nasz komputer. Należy jednak wspomnieć, że to właśnie tryb Multi jest pod tym względem o wiele ciekawszy. Inteligencja „prawdziwych” przeciwników jest na znacznie wyższym poziomie. Nie ma się co dziwić – gra Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download jest przeznaczona głównie na tryb multiplayer.

Wymagania

Symulatory powietrzne, mają to do siebie że ich wymagania są stosunkowo wysokie. W przypadku Digital Combat Simulator: Mig-15bis jest inaczej a wymagania rekomendowane są raczej na średnim poziomie. Oto one:

  • procesor Intel Core i5 2.6 GHz,
  • pamięć operacyjna 8 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6950 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku 10 GB HDD,
  • system operacyjny Windows 7/8 64-bit

DCS Mig-15bis Pobierz

DSC: Mig-15bis download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Digital Combat Simulator: Mig-15bis Exsite
  • Free Download DCS: Mig-15bis Torrent
  • Chomikuj Digital Combat Simulator: Mig-15bis Download PC
  • Pebx DCS: Mig-15bis Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *