17 maja 2024

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Download

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator to nowoczesny symulator randkowania, który zapowiada się naprawdę fantastycznie. Jest to debiut niezależnego zespołu Game Grumps, czyli studia, które odpowiedzialne jest za tworzenie popularnego kanału poświęconego grom na Youtube. Gra została wydana na platformę PC Windows. Przypomina ona gry typu visual novel. Jeśli uwielbiasz symulatory życia i jesteś ciekaw, jak potoczą się losy głównego bohatera, któremu trzeba znaleźć drugą połówkę, to koniecznie pobierz Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Donwload, który z pewnością Cię nie rozczaruje i sprawi, że będziesz się przy nim świetnie bawić.

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Download Codex

Dream Daddy A Dad Dating Simulator torrent

Pobierz za Darmo!

Gra rozpoczyna się od pobudki przez nastoletnią córkę głównego bohatera – Amandę. Okazuje się, że jest to dzień przeprowadzki. Tutaj graczowi zostaje udostępniony kreator postaci, które oferuje bardzo szeroki wachlarz możliwości. Można samemu zadecydować nie tylko o tym, jak będzie wyglądał główny bohater, ale również jakie cechy charakteru będą tymi dominującymi. To gracz decyduje, czy chce się wcielić w starszego, poczciwego pana z dość sporym mięśniem piwnym, czy może sportowca, którego cechuje nienaganny wygląd i świetna fryzura. Możliwości jest sporo, a więc jest w czym wybierać. Następnie po stworzeniu bohatera akcja rozgrywa się dalej. Przychodzi moment przeprowadzki do nowej dzielnicy razem ze wspomnianą wyżej córką Amandą.

Gracz musi również stworzyć przeszłość bohatera, a także zadecydować, czy Amanda jest córką biologiczną czy adoptowaną, a także czy jej rodzice byli połączeni węzłem małżeńskim. Dzieje się to wszystko w bardzo naturalny i nienachalny sposób, ponieważ bohaterowie zaczynają wspólnie oglądać rodzinne zdjęcia przywołując piękne wspomnienia. Następnie przychodzi czas poznać swoich sąsiadów – tak się składa, że w okolicy mieszka aż siedmiu wspaniałych, samotnych ojców, z którymi gracz będzie randkował w poszukiwaniu swojej bratniej duszy. Każdy z nich jest zupełnie inny – inaczej wygląda, ma inne cechy charakteru oraz inny pomysł na życie. Chodzi o prowadzenie rozmowy z nimi, ale również o uczestnictwo w zróżnicowanych minigrach, a także wykonywaniu kolejnych zadań. Przy czym nie należy zapominać o poświęcaniu czasu swojej nastoletniej córce. Jeśli powyższy opis bardzo Cię zaciekawił i chętnie spróbujesz swoich sił w kolejnych randkach z tatusiami z sąsiedztwa, to koniecznie pobierz Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Download, a pewnością okażesz się doskonałym kompanem do rozmów z pozostałymi bohaterami.

Warto pamiętać, że to od wyborów gracza zależy, w jaki sposób potoczą się dalsze losy protagonisty. Trzeba nie tylko umiejętnie prowadzić wszystkie rozmowy i spotkania, ale również nie zapominać o córce, ponieważ może się to wiązać z buntem z jej strony i skomplikowanymi relacjami pomiędzy bohaterem, a Amandą. Całość utrzymana jest w stylistyce kreskówkowej co sprawia, że cała gra jest bardzo przyjemna dla oka i bardzo wciągająca. Pobierz Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Download, znajdź swoją drugą połówkę i zadbaj o relacje z córką, a doskonale ułożysz swój związek ze swoją nową, drugą połówką.

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Pobierz reloaded

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator warez-bb

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Torrent Pebx
  • Exsite Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Pobierz za darmo
  • Reloaded Dream Daddy: A Dad Dating Simulator Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *