23 września 2023

Drug Dealer Simulator free Download

Drug Dealer Simulator to rodzaj gry symulacyjnej, której producentem jest Byterunners Game Studio, a wydawcą Movie Games. Została wydana na platformy PC, dzięki czemu ich użytkownicy stanowią największą grupę odbiorców, więc sporej części dostęp do niej jest bardzo łatwy oraz niskobudżetowy. Być może i ze względu na sam tytuł może wydawać się bardzo kontrowersyjna, natomiast nie każde darmowe gry potrafią zapewnić tyle rozrywki, co ona sama.

Drug Dealer Simulator Download – Pełna Wersja PC

Drug Dealer Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Od czego się zaczyna?

Na wstępie moja podróż rozpoczyna się od zobaczenia krótkiego wstępu do w postaci filmu, który może być porównywalny do produkcji Hollywoodzkiej. Jednakże szybko zostaję sprowadzona do świata, gdzie muszę się udać do Eddiego, aby on sam mi wytłumaczył co muszę robić i w jaki sposób. Objaśnia mi, że należę do grupy narkotykowej, a on sam jest tzw. „łącznikiem” pomiędzy innymi dilerami. Jego obowiązkiem jest dostarczanie mi towaru i dbanie o to, aby zarobione pieniądze trafiały tam gdzie powinny.

Wkraczam w całkiem inny świat…

Następnym moim zadaniem w Drug Dealer Simulator to pójście do schowku, który znajduje się za supermarketem. To tam odbieram mój pierwszy towar, później wracam do domu i loguję się na swój komputer. Dzięki niemu mam stały kontakt z klientami, składam zamówienia u Eddiego oraz spisuje mu raporty. Muszę także pamiętać o tym, aby posiadać trochę narkotyków na czarną godzinę, gdyż klienci miewają momentami specyficzne humorki, dlatego lepszy rydz niż nic. Po drugie muszę uważać na policję, w świetle prawa posiadanie narkotyków wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Jednakże wiem, kiedy godzin policyjnych mam się spodziewać.

Czy mam szansę wspiąć się wyżej?

Na samym początku Drug Dealer Simulator dopiero zaczynam swoją karierę narkotykową. Natomiast oprócz działalności na ulicach, spędzam większą ilość czasu w domu, gdzie zajmuje się dzieleniem działek. A także tworzeniem swoich narkotyków, dzięki odpowiednim produktom. W ten sposób umacniam swoją pozycję i mam szansę na awans. Mogę wtedy nadzorować innych początkujących, którzy pracują dla mnie, co nie znaczy że ja sama przestaję posiadać kupę roboty. Sprawdź też symulator więźnia – Prison Simulator do pobrania.

Moje życie, moje zasady

Systematycznie zdobywam punkty, nowe doświadczenia, dzięki czemu idę wyżej. Zaczynam pozyskiwać co raz to więcej klientów oraz zdobywam nowe rejony, co za tym idzie zdobywam szacunek innych. Fabuła tej gry nie opera się tylko i wyłącznie na tym, że biegam sobie od klienta do klienta. Poszerzając swój rozwój staję się kimś, co nie może czasami nam dać realne życie, dlatego kliknij przycisk download. Pobierz grę już teraz i odkryj to co było dla Ciebie obce.

Drug Dealer Simulator Pobierz za darmo

Drug Dealer Simulator download

Download

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 2 GB Radeon R7 260X
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

  • Free Download Drug Dealer Simulator crack chomikuj
  • Pełna Wersja Drug Dealer Simulator torrent exsite
  • Pobierz darmową grę symulacyjną Codex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *