16 maja 2024

Elite Dangerous Horizons Download

Czasy się zmieniają i jedna planeta powoli przestaje nam wystarczać. Elite: Dangerous ciekawy symulator kosmiczny opracowany przez studio Frontier Developments. Osoby, które przyzwyczaiły się do niego i spędziły sporo czasu na podbijaniu przestrzeni kosmicznej, mają od niedawna powody do zadowolenia. Zawdzięczają je tytułowi Elite Dangerous Horizons Download będącemu czekającym na pobranie pakietem rozszerzeń do wspomnianej gry. Jeśli zatem wciągnęła Was kosmiczna potyczka, a teraz oczekujecie wrażeń nowych, choć tak samo intensywnych – nowa produkcja powinna przypaść Wam do gustu.

Elite Dangerous Horizons Download

Elite Dangerous Horizons Download

Pobierz za Darmo!
Pierwsza niespodzianka czeka na nas w tym samym momencie, w którym zaczniemy analizować zawartość paczki, okazuje się bowiem, że składa się ona nie z jednego, ale z kilku samodzielnych dodatków. Tu warto wspomnieć przede wszystkim o dodatku Planetary Landings przygotowanym właśnie z myślą o komputerach PC i pozwalającym graczom na lądowanie na wybranych planetach, które na potrzeby gry zostały odwzorowane w skali 1:1. Na tym zresztą nie kończą się wcale jego możliwości, okazuje się bowiem, że gracz zainteresowany skorzystaniem z dodatku może liczyć także na swobodną eksplorację tych planet, co dostarcza mu nowych wrażeń. Decydując się na pobranie paczki poprzez wykorzystanie opcji Elite Dangerous Horizons Download można też oczekiwać szansy na stosowanie skanowania określonych obszarów. Ma to ogromne znaczenie dla atrakcyjności rozgrywki, pozwala bowiem nie tylko na zbadanie wysyłanych sygnałów, ale również na analizę rozbitych maszyn, dostępnych złóż minerałów, możliwych do przejęcia kopalni, a przede wszystkim – śladów tej aktywności, która może świadczyć o obecności wrogich jednostek, a nawet twierdz. Wiedza tego typu wydaje się być nieoceniona, pozwala bowiem na zdecydowanie o tym, która część planety powinna zostać zbadana w pierwszej kolejności, a w przypadku której zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wstrzymanie się z podobną inicjatywą. Trudno nie zgodzić się z osobami, które właśnie te udogodnienie przyjęły ze szczególną satysfakcją, mamy bowiem do czynienia z wyjątkowo ciekawą odmianą w odniesieniu do źródłowego wydania Elite: Dangrous. Tam można było przybyć jedynie na stację kosmiczną zlokalizowaną nie na samej planecie, ale na orbicie planetarnej.

Gracze, którym poznawanie możliwości nowych planet w szczególny sposób przypadało do gustu, również mogą mieć powody do zadowolenia. Gra pozwala na wykonanie zdecydowanie bardziej efektywnego rozwiązania, co nie byłoby możliwe, gdyby nie nowy pojazd naziemny o wdzięcznej nazwie Skarabeusz. Maszyna nie powinna rozczarować nawet szczególnie wymagających odbiorców tego typu gier, jest bowiem zwinna i znakomicie wyposażona, a jednocześnie wielkością przypomina niewielki samochód, co sprawia, że nie rzuca się w oczy wtedy, gdy nie ma takiej potrzeby. Można się nią przy tym posługiwać w dość zróżnicowanym terenie, w tym również tam, gdzie gracz musi liczyć się z obecnością dość głębokich kanionów. Planetary Landings ma jeszcze jedną zaletę, której nie da się przecenić, pozwala bowiem na płynne przechodzenie na powierzchnię interesujących nas ciał niebieskich z przestrzeni kosmicznej.

Dlaczego zatem warto pobrać grę wykorzystując opcję Elite Dangerous Horizons Download? Powodów jest co najmniej kilka, na pierwszy plan wysuwają się zaś mądre modyfikacje. Nadal mamy do czynienia z tak samo wciągającą grą, którą ulepszenia mogą jedynie wzbogacać. Rozgrywka jest jeszcze bardziej zajmująca, a jednocześnie nie komplikuje się w niepotrzebny sposób.

Elite Dangerous Horizons Pobierz

Elite Dangerous Horizons Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Elite Dangerous Horizons Torrent DLC
  • Pobierz Elite Dangerous Horizons Chomikuj
  • Dodatek Elite Dangerous Horizons Pobierz za darmo
  • Exsite Elite Dangerous Horizons Download
  • Elite Dangerous Horizons Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *