22 września 2023

Emergency 2017 Download

Samodzielny dodatek Emergency 2017 jest kolejnym rozszerzeniem dla wydanej w 2014 roku przez Sixteen Tons Entertainment, gry Emergancy 5, będącej połączeniem symulatora i gry strategicznej. Rozszerzenie jest jednocześnie rozwinięciem i wzbogaceniem podstawki.

Emergency 2017 Download – Pełna Wersja

Emergency 2017 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika i rozgrywka w grze Emergency 2017

W przeznaczonej na platformę Windows grze Emergency 2017, gracz ma okazję i możliwość dowodzenia ekipą ratunkową, składającą się z jednostek policji, straży pożarnej, pogotowia oraz służb technicznych. Cała rozgrywka przebiega w czterech niemieckich miastach, takich jak Berlin, Kolonia, Monachium i Hamburg. Celem kolejnych misji przygotowanych dla gracza, jest podjęcie walki ze skutkami następujących w świecie gry katastrof przyrodniczych, klęsk żywiołowych oraz wypadków. Zadaniem gracza jest również konfrontacja z efektami zamachów terrorystycznych.

Przebieg gry opiera się na zadaniach związanych z tego rodzaju zdarzeniami, np. poprzez zabezpieczenie terenu wypadku, poszukiwanie rannych, udzielanie pierwszej pomocy ofiarom oraz sprowadzenie obszaru do porządku po katastrofie. Rozgrywka przebiega w sposób bardzo podobny do poprzednich odsłon serii Emergency, a nowicjusze mają szansę zapoznać się z intuicyjnym samouczkiem, przed rozpoczęciem właściwej gry. Jeżeli chcesz poczuć dreszczyk emocji towarzyszących codziennej pracy służb porządkowych i ratowniczych, Pobierz Emergency 2017 Download i skorzystaj z gwarantującej adrenalinę rozgrywki.

Nowości w grze Emergency 2017 PC

Najnowsza edycja gry Emergency wprowadza do serii wiele usprawnień i nowych funkcjonalności, dzięki czemu mechanika rozgrywki uległa znacznej poprawie i ulepszeniu. Na graczy czeka m.in. całkowicie nowy tryb fabularny, który pozwala na prowadzenie kampanii rozgrywającej się w czasach współczesnych. Dodatkową zachętą dla wszystkich zainteresowanych grą Emergency 2017 może być również obecność minikampanii, opierającej się na podróży w czasie do średniowiecza, kiedy to miejsce miały tzw. polowania na czarownice.

Podczas zabawy gracz ma okazję odkryć nową funkcję, polegającą na identyfikacji miejsca, w którym podłożona jest bomba. Dzięki temu możliwe jest odnotowanie mniejszych strat. Pomóc może w tym także nieobecna wcześniej jednostka K9. Gracz dostaje do dyspozycji wyszkolonego psa, który posiada zdolność odnajdywania ludzi zasypanych gruzem na miejscu wypadku lub zamachu terrorystycznego. Masz ochotę zapoznać się z wszystkimi nowinkami przygotowanymi przez zespół studia Sixteen Tons Entertainment? Nie czekaj i Pobierz Emergency 2017 Download, dzięki czemu poczujesz niezwykłą symulację zmagań towarzyszących ratowaniu życia.

Tryby oferowane przez grę Emergency 2017

Obecna wersja gry Emergency znacząco różni się od poprzednich edycji serii pod względem swobody zabawy sieciowej. Dzięki usunięciu błędów utrudniających przyłączenie się graczy do sieci LAN, obecne chociażby w podstawce Emergency 5 oraz Emergency 2016 przekierowanie portów, nie jest już konieczne. W grze Emergency 2017 możliwa jest zabawa w trybie kooperacyjnym oraz wieloosobowym, a także możliwość podjęcia wyzwania dla pojedynczego gracza.

Dodatkową zaletą najnowszej edycji jest również widoczna poprawa grafiki, animacji oraz efektów specjalnych, dzięki czemu rozgrywka w Emergency 2017 jest jeszcze bardziej pasjonująca i pochłaniająca. Jeżeli chcesz samodzielnie stworzyć również nowe poziomy za pomocą rozbudowanego edytora, nie zastanawiaj się i Pobierz Emergency 2017 Download, dzięki czemu rozegrasz własne, unikatowe misje.

Emergency 2017 Pobierz na PC

Emergency 2017 Download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Emergency 2017 Free Download
  • Pobierz Emergency 2017 Chomikuj Torrent
  • Crack Exsite Emergency 2017 Pobierz za darmo
  • Free Download Emergency 2017 Pebx PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *