25 września 2023

Entropy Download

Pewnie często uważamy, że kosmiczne symulatory odeszły już do lamusa. Mamy ku temu mnóstwo powodów – po co bowiem po raz kolejny wybierać się w przestrzeń kosmiczną, by mordować (nie)winnych kosmitów. Zaprzeczeniem tej tezy jest gra Entropy, norweskiego studia Artplant, która jest takim właśnie kosmicznym symulatorem. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto pobrać tą grę na swój komputer.

Entropy Download

Entropy pc crack

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W Entropy, wcielamy się w pilota statku kosmicznego. Na samym początku, dobieramy według własnych upodobań jego wygląd i rasę, a następnie – wybieramy dla naszej postaci odpowiedni statek kosmiczny. Co dalej? W Entropy wszystko jest możliwe…

Dlaczego Entropy jest niezwykłym symulatorem statku kosmicznego? Ponieważ oprócz samego pilotażu, w grę wchodzą również umiejętności rozbudowy swojego pojazdu – zarówno w kwestiach obronnych jak i ofensywnych. Oczywiście rozbudowywać może się też sam bohater. W miarę upływu czasu, może on zyskiwać stale na swoich umiejętnościach, które następnie przydadzą mu się w np walce z wrogami czy w zwiększaniu swoich „kosmicznych” wpływów.

Ekonomia gry

Twórców gry należy bezwzględnie pochwalić za aspekt ekonomiczny, jaki włożyli oni w tą produkcję. Właśnie dlatego warto pobrać tą grę na swój komputer. Gracz, może bowiem nie tylko pracować na rzecz ulepszenia swojego statku kosmicznego, ale też może znacząco wpływać na stan swojej kieszeni. Trzeba przyznać, że świat gry Entropy Download jest pod tym względem bardzo rozbudowany. Gracz może podczas rozgrywki zwiedzać tysiące nowych, nieznanych jeszcze układów gwiezdnych, wykorzystywać prawo podaży i popytu na lokalne towary, handlować itd. W ten sposób, zwiększa się jego stan posiadania a także wpływy w okolicy.

Grafika gry

Pierwowzorem Entropy Download, jest gra oparta na popularnym niegdyś serialu Battlestar Galactica. Podobnie więc jak w swoim pierwowzorze, również i tu mamy do czynienia z doskonałą grafiką. Nie tylko systemy gwiezdne, ale też nasze własne statki kosmiczne wyglądają tu bardzo ciekawie i realistycznie. Osobnym rozdziałem są starcia pomiędzy poszczególnymi graczami – te zostały w pełni dopracowane i wyglądają naprawdę efektywnie. Każda z instancji na których dochodzi do walki pomiędzy graczami (na każdej z nich może ich być nawet 100) również jest bardzo dokładnie odwzorowana, co jeszcze bardziej podkreśla poziom graficzny gry.

Grywalność

Entropy Download to symulator, w którym na pewno nie będziemy się nudzić. Grywalność jest tu na bardzo wysokim poziomie – obsługiwanie nawet najbardziej skomplikowanego statku kosmicznego wcale nie jest trudne. Zaletą gry jest również bardzo prosty interfejs i co było już podkreślane – przepiękna szata graficzna. Grę Entropy Download warto również pobrać na nasz komputer z jeszcze jednego względu – pozycja ta jest stale rozwijana i tak naprawdę w dużej mierze tworzona przez samych użytkowników gry. Jest to możliwe dzięki temu, że deweloper gry stale bierze pod uwagę sugestie użytkowników w trakcie jej rozbudowywania. W ten sposób, świat Entropy Download jest jeszcze ciekawszy i lepiej dopasowany do potrzeb graczy. Warto dodać, że gra jest dostępna jedynie w trybie multiplayer – zresztą dla tego właśnie trybu została ona stworzona.

Wymagania gry:

  • Core 2 Duo 3 GHz,
  • pamięć operacyjna 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku 2 GB HDD,
  • system operacyjny Windows XP (SP2)/7

Entropy Pobierz pełna wersja

Entropy pelna wersja

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Entropy Chomikuj
  • Exsite Entropy Download
  • Free Download Entropy Pebx
  • Torrent Entropy Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *