24 września 2023

Euro Truck Simulator 2: Iberia Pobierz PC

Pobierz ETS 2: Iberia to już siódme rozszerzenie do popularnego symulatora samochodowego. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników pojazdów ciężarowych. Jak można się domyślić do dyspozycji mamy nową lokację, czyli Półwysep Iberyjski. Gra została wyprodukowana, a zarazem wydana przez studio SCS Software. Opisywany tytuł został udostępniony wyłącznie na platformy Microsoft Windows PC.

Euro Truck Simulator 2: Iberia Download

ETS 2: Iberia

Pobierz za Darmo!

Eksploracja nowego otoczenia

Chcesz zwiedzić Półwysep Iberyjski za kierownicą samochodu ciężarowego? Pobierz Euro Truck Simulator 2: Iberia Download i poznaj zupełnie nowe lokacje, które nie były dostępne w poprzednich odsłonach. Warto dodać, że jest to rozszerzenie niesamodzielne. Pierwszym krokiem jest instalacja podstawy, czyli Euro Truck Simulator 2.

Niewątpliwą zaletą jest wysokojakościowa oprawa graficzna. Z pewnością docenią to ci, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Podczas jazdy możemy podziwiać piękne krajobrazy. Warto wspomnieć, że będziemy przemieszczać się po terenach należących do m.in. Hiszpanii, czy też Portugalii.

Mogłoby się wydawać, że w tych obszarach świata zawsze panuje słoneczna pogoda. Nic bardziej mylnego! Musimy uważać na zmienne warunki pogodowe. Ostre słońce może zmniejszyć widoczność. Warto także wspomnieć o ulewnych deszczach, które również stanowią zagrożenie. Tak samo jak w poprzednich odsłonach czeka tutaj na nas wiele zagrożeń. Musimy zachować czujność i rozwagę.

Podróż z ładunkiem ETS2 / Euro Truck Simulator 2: Iberia

Mechanizm rozgrywki nie uległ zmianie. Darmowe gry pozwalają nam sprawdzić się w wielu różnych zawodach. W tym przypadku możemy wcielić się w skórę kierowy ciężarówki. Dzięki temu dowiemy się, że jest to zawód wymagający ogromnej odpowiedzialności. Podczas realizacji zleceń musimy zachować pełną terminowość. Nawet, jeśli na naszej drodze pojawiają się przeciwności, to musimy je szybko wyeliminować.

Początkowo jesteśmy zatrudnieni w firmie transportowej. Musimy więc spełnić wszystkie oczekiwania naszego przełożonego. Ważne jest to, aby zdobyć doświadczenie, a także niezbędną ilość środków finansowych. Aspekt ekonomiczny odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Nie zapominajmy, że pieniądze są nam niezbędne do tego, aby rozwijać karierę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że z czasem uda nam się założyć własną działalność.

Odpowiedzialność za towar

Przewożąc towar w Euro Truck Simulator 2: Iberia do pobrania ponosimy za niego pełną odpowiedzialność. Musimy więc regularnie sprawdzać, czy ładunek nie znajduje się w niebezpieczeństwie. Może on ulec uszkodzeniu np. podczas wykonywania ostrych manewrów. Właśnie dlatego podczas jazdy musimy uwzględnić, że na pace posiadamy wartościowe towary. Ponadto nie należy zapominać o przepisach drogowych, które w każdym regionie są inne.

Zmiana otoczenia to również zmiana przepisów. Musimy zwracać baczną uwagę na znaki. Łamanie przepisów wpędzi nas w spore tarapaty. Spotkanie z policją z pewnością skończy się wysokim mandatem, a tego chcemy uniknąć. Żadne obciążenie finansowe nie jest dla nas korzystne, szczególnie jeśli jesteśmy na początku kariery. Opisywana produkcja oferuje wyłącznie tryb single player.

ETS 2: Iberia Pobierz PC

Euro Truck Simulator 2: Iberia dodatek

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual core CPU 2.4 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTS 450-class (Intel HD 4000), 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8//10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • crack ETS 2: Iberia ściągnij chomikuj
  • torrent ETS 2: Iberia download pebx
  • pełna wersja Euro Truck Simulator 2: Iberia do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *