24 września 2023

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea Download

Download Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea to samochodowa gra symulacyjna z elementami ekonomicznymi. Jak sama nazwa wskazuje naszym głównym zadaniem jest pokonanie drogi do Morza Czarnego. Jest to już szósty dodatek do popularnego symulatora samochodów ciężarowych. Opisywany tytuł został wyprodukowany oraz wydany przez studio SCS Software. Polskim wydawcą jest Cenega S.A. Gra została wydana jedynie na platformę PC.

Euro Truck Simulator 2: Droga do Morza Czarnego Pobierz za darmo

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea Download

Download free!

Zróżnicowane trasy

Masz ochotę stać się kierowcą ciężarówki? Pobierz Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea Download i zmierz się z nowymi wyzwaniami. To prawdziwa gratka dla miłośników serii. Nie znajdziemy tutaj większych zmian w mechanizmie rozgrywki, co dla fanów serii będzie sporą zaletą.

Twórcy skupili się głównie na rozbudowie tras. Mamy więc do dyspozycji zupełnie nowe lokacje, z którymi nie spotkaliśmy się w poprzednich częściach. Mowa tutaj o m.in. Transylwanii, Karpatach, czy też wybrzeżu Morza Czerwonego. Plusem jest fakt, że możemy poruszać się nie tylko po dużych miejscowościach, ale również malutkich wioskach. Lokacje są zróżnicowane, co znacząco urozmaica zabawę.

Na specjalną uwagę zasługuje dopracowana oprawa graficzna, która obfituje w detale. Można znaleźć tutaj wiele obiektów charakterystycznych dla danych miast. Jest to świetnym urozmaiceniem rozgrywki. Podczas jazdy możemy podziwiać malownicze krajobrazy i prężnie rozwijające się metropolie. Darmowe gry to wiele godzin świetnej zabawy.

Zdobywanie nowych zleceń

To właśnie dzięki zleceniom możemy zarabiać i rozwijać się. Jak wiadomo aspekt ekonomiczny odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Priorytetem jest nie tylko to, aby zdobyć nowe zlecenia, ale również wywiązać się z nich. Musimy wykazać się więc rzetelnością oraz terminowością. Każda nasza pomyłka przekłada się na niezadowolenie klienta, co nie działa na naszą korzyść.

W ETS2 Droga do Morza Czarnego do pobrania możemy nawiązać współpracę z licznymi przedsiębiorstwami, co również stanowi plus. A więc zwiększa się prawdopodobieństwo otrzymania dobrze płatnych zleceń. Mamy do dyspozycji firmy z takich branż, jak np. rolna, leśna, czy też górnicza. Zatem pamiętajmy, że każda działalność rządzi się swoimi prawami. Musimy elastycznie dostosowywać usługi do rzeczywistych potrzeb klientów.

Podstawy bezpiecznej jazdy

Nie zapominajmy, że opisywany symulator wymaga od nas stosowania się do przepisów drogowych. Każde wykroczenie może skutkować mandatem i nieść za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Należy również pamiętać o tym, że duży wpływ mają warunki pogodowe. Podczas przemierzania lokacji trzeba zachować należytą ostrożność. Nie można również zapomnieć o stanie technicznym pojazdu. Musimy regularnie sprawdzać, czy nasza ciężarówka pracuje poprawnie.

Warto dodać, że opisywane rozszerzenie można zainstalować tylko wtedy, gdy posiadamy podstawę gry Euro Truck Simulator 2. Nasza wersja instaluje podstawową wersję gry – następnie wszystkie dodatki do gry wraz z Road to the Black Sea. Dostępny jest jedynie tryb single player, czyli gra w pojedynkę. To od nas zależy, czy zdecydujemy się na pełną swobodę rozgrywki, czy kampanię. W drugim przypadku musimy realizować powierzone nam zadania.

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea Download – Pełna Wersja gry zawiera podstawową wersję ETS2 instalujesz i grasz

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea Download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 2.4 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

 

  • Pobierz Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea torrent chomikuj
  • free Download ETS2 Droga do Morza Czarnego crack darkw
  • Pełna wersja gry ETS2 Road to the Black Sea do pobrania na komputer
  • Gdzie pobrać Euro Truck Simulator 2: Droga do Morza Czarnego Codex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *