30 września 2023

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Download

Kochasz symulatory ciężarówek? Nie zwlekaj, pobierz najnowszy DLC pełną wersję Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Download. Jest to już drugi tak duży dodatek do tej niesamowitej gry. Jak sam tytuł wskazuje jest to DLC które daje większe możliwości jezdne, czyli po drogach i autostradach skandynawskich. Jest to dla nas wyśmienita wiadomość.

Euro Truck Simulator 2 Scandinavian Expansion Download
Polska wersja językowa na PC

Euro Truck Simulator 2 Scandinavian Download

Pobierz za Darmo!

Sprawdź u Nas wspaniały dodatek: Euro Truck Simulator 2 Scandinavian Expansion za darmo na komputery PC ! Jest to powiększenie mapy w grze, czyli rozszerzenie do podstawowego wydania symulatora ciężarówki. Będą to trzy kraje skandynawskie. Będziemy bohaterem kierowcy ciężarówek i odwiedzimy takie państwa jak Norwegia, Dania oraz Szwecja i takie miejsca jak Oslo, Kristiansand, Kopenhaga czy Malmo. Wszystkie te drogi są ze sobą połączone, warto dodać, że są to trasy bardzo zagęszczone, co powoduje dłuższy czas dojazdu do celu. Wszystkie miasta i budynki zostały z dokładnością odwzorowane ze zdjęć które zostały wykonane podczas oględzin. Zobaczymy w dokładnym miejscu takie siedziby jak: Södertälje czy Scania na południu miasta oraz Volvo. Jak wiadome państwa te szczególnie czerpią korzyści z transportu morskiego, więc bardzo często musimy podróżować do portu. Znajdziemy dodatkowo nowe skrzyżowania ulice i drogi skandynawskie które są słynne na całym świecie.

Pobierz Euro Truck Simulator 2 Skandynawia i zwiedzaj miejsca miast skandynawskich ! Miasta z wiadomych przyczyn odwzorowano na potrzeby tego dodatku do symulatora ciężarówek ! Będziemy mogli zwiedzać piękne góry oraz ciężkie skandynawskie warunki pogodowe.

Na koniec podsumowując dany symulator, można śmiało stwierdzić, że producenci odwalili kawał dobrej roboty. Charakterystyka tego dodatku wprowadza kilka ważnych aspektów w grze, takie jak nowe tereny, trasy, miasta nowy kontynent. Mamy możliwość przejazdu przez 19 nowych miast, 7 małych aglomeracji oraz 15 portów i punktów gdzie znajdują się promy. Warto wspomnieć o tym, że ważną rolę odgrywają tutaj porty, ponieważ jest to najważniejszy środek transportu w skandynawii. Dodatkowo w omawianym DLC do pobrania znajdziemy poprawioną graficznie wizualizację miast, srogie warunki pogodowe jak przystało na tereny tego kontynentu oraz nowe drogi i skrzyżowania. Będą także nowe naczepy, ładunki i inne. Będzie to aż osiemdziesiąt nowych rodzajów sprzętu. Najwięksi fani tego symulatora będą mieli pełno innowacyjnych rozwiązań.

Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Pobierz – Pełna Wersja

Euro Truck Simulator 2 Scandinavian Expansion Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Euro Truck Simulator 2 Scandinavian Expansion Torrent
  • Exsite Euro Truck Simulator 2 Scandinavian PC Download
  • Euro Truck Simulator 2 Scandinavian Expansion Download
  • Pobierz Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Chomikuj
  • Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Pobierz za darmo
  • ETS2 Scandinavian Expansion Free Download

3 thoughts on “Euro Truck Simulator 2 Skandynawia Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *