17 maja 2024

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download

Vive La France, to kolejny dodatek DLC, do wydanej w 2012 roku gry Euro Truck Simulator 2. Jak łatwo się domyślić, w grze będziemy mogli podróżować po francuskich drogach. Podobnie jak w przypadku podstawowej wersji gry, również i tu, za jej stworzenie odpowiedzialne jest czeskie studio SCS Software.

Fabuła gry

Podobnie jak w Euro Truck Simulator 2, również i w przypadku tego dodatku, naszym zadaniem będzie przewóz towarów na terenie całej Francji. Będziemy mogli nie tylko podróżować naszym pojazdem, ale też rozwijać się. Rzecz jasna, nadal ogromną rolę będzie odgrywać punktualność. Jeśli wykonamy wszystkie zadania w czasie, będziemy mogli liczyć na rozwój naszej postaci. Dlatego jeśli kochasz jazdę samochodem i koniecznie chciałbyś przejechać się po francuskich drogach, to Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download jest pozycją właśnie dla Ciebie. Koniecznie więc pobierz ją z naszej strony WWW.

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download

ETS 2 Vive la France Download

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Tak, jak pisaliśmy wcześniej, w Euro Truck Simulator 2 Vive la France, stoi przed nam otworem cała sieć drogowa Francji. Przeniesione do wirtualnego świata, zostały wszystkie najważniejsze trasy, niezbędne do szybkiej i efektywnej komunikacji. Żeby było ciekawiej, gra nie tylko odda układ dróg, ale też całą specyfikę i klimat tej części Europy.

Graliście w podstawową wersję gry? Znaleźliście tam pewnie kilka tras, znajdujących się na terenie Republiki Francuskiej. Jednak w Euro Truck Simulator 2 Vive la France, przekonacie się, że był to dopiero wierzchołek góry lodowej. Trasy, po których będziecie przewozić towary, staną się o wiele bardziej realistyczne. Nawet Paryż, po którym można było podróżować w Euro Truck Simulator 2, dzięki nowemu dodatkowi DLC będzie o wiele bardziej realistyczny. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak wygląda Francja z poziomu lokalnych dróg ekspresowych i autostrad, koniecznie pobierz na swój komputer dodatek ETS 2 Vive la France Download. A jeśli nie masz zainstalowanej podstawowej wersji gry, to koniecznie pobierz ją z naszego serwisu.

Kwestie techniczne

Pod względem graficznym, dodatek Vive la France nie różni się niczym od podstawowej wersji gry. Grafika, jest w nim tak samo realistyczna, jak w przypadku wersji macierzystej. Zaletą dodatku (podobnie jak innych dodatków dla tej gry), jest wierne odwzorowanie nie tylko dużych aglomeracji, ale też małych miejscowości i wiosek.

Tak jak w innych dodatkach DLC, również i tu możemy spotkać się z wiernym oddaniem klimatu kraju, po którym podróżujemy. Brak tu jakichkolwiek skryptów. Efekty graficzne nie “powtarzają się”, co oznacza, że przejazd nawet długimi trasami, wcale nie będzie dla nas nudny. Dlatego, jeśli chcesz sobie pozwiedzać Francję wzdłuż i wszerz, koniecznie pobierz na swój komputer Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download.

Tryby gry

Niestety, dodatek Euro Truck Simulator 2 Vive la France, nie daje możliwości prowadzenia rozgrywki w trybie multiplayer. Jednak mimo to, twórcy gry oddają nam do dyspozycji funkcjonalny i ciekawie wyglądający tryb single player. Nie wierzysz? Koniecznie pobierz i sprawdź…

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Quad Core 3 GHz,
  • pamięć RAM – 6 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 200 MB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7 64-bit

ETS 2 Vive la France Pobierz – Pełna Wersja

ETS 2 Vive la France Download

Pobierz za Darmo!

  • Download Euro Truck Simulator 2 Vive la France Torrent
  • Pobierz ETS 2 Vive la France w pełnej wersji Chomikuj
  • Pebx Euro Truck Simulator 2 Vive la France Free Download
  • Exsite Euro Truck Simulator 2 Vive la France Pobierz za darmo

One thought on “Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *